Skocz do zawartości

S-PLUS Kupon z Groupon


imux

Rekomendowane odpowiedzi

No to naprawdę zachęcą klienta na normalne odwiedziny, Komuś się porąbało na czym to polega

 

Uprzedziłeś mnie :good:

No fakt, zaj.....sta reklama, może Ktoś wytłumaczy mi to marketingowo, ja prosty chłop jestem...Robimy na sztukę, bo z grupona, zadowoleni klienci przyprowadzą następnych...., wiedząc o tym, że za normalną stawkę będzie już "lala" to tak działa? :D

Nie to jest metoda,na dużo nowych,zainteresowanych niską ceną,którzy już nie wrócą,ani nie polecą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę dla "przeciętnego użytkownika" auto będzie wychuchane, piękne i cacy. Większość ludzi w przypływie radości i emocjami związanymi z odbiorem "błyszczącego" wozu nawet nie zauważy tej plamy na siedzeniu czy innych kwasów... tak jak napisał gruby_RS silnik dostał chemią i ciśnieniem i tyle, dressing na tworzywa - kto to słyszał o takich fanaberiach 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę dla "przeciętnego użytkownika" auto będzie wychuchane, piękne i cacy. Większość ludzi w przypływie radości i emocjami związanymi z odbiorem "błyszczącego" wozu nawet nie zauważy tej plamy na siedzeniu czy innych kwasów... tak jak napisał gruby_RS silnik dostał chemią i ciśnieniem i tyle, dressing na tworzywa - kto to słyszał o takich fanaberiach 8-)

Dobrze,że nie zrobili jak handlarze,plakiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dressing na tworzywa - kto to słyszał o takich fanaberiach

Ale powiedzmy sobie szczerze że to jest trochę fanaberia i raczej tylko dla typowych fanów detailingu a tacy do s-plusa raczej nie przyjeżdżają.

Oferta jest kierowana przede wszystkim dla typowego kapelusznika albo słoika.

Tacy ludzie traktują auto wyłącznie jako przedmiot do przewożenia tyłka i jego stan, design czy kolor jest im obojętny byle auto było na tyle czyste aby ciuchów przy wsiadaniu nie pobrudzić.

Najczęściej też tacy tam pracują.

I to nie ich wina że tego nie rozumieją, po prostu nie mają takich potrzeb.

Podsumowując: ludzie zadowoleni, kasa uczciwie leci, czego chcieć więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

S Plus to temat rzeka :) Detailing w ich wykonaniu to hipokryzja i żenada. Znam troszkę ich system działania od kuchni i chętnie mogę się na ten temat wypowiedzieć. Jest to firma córka APP i na ich środkach pracują - mają dobre i przeważnie szmirowate materiały, a o pastach nawet się nie będę wypowiadał. Punkt punktowi nie równy, a jest ich trochę w PL, jeżeli bardziej ogarnięty to i nawet korzysta z 3M ale też nie za specjalnie bo na żółtym korku się kończy. "...Ultrafina, a po co i komu potrzebna?" Polerowanie po spotach i odświeżenie auta - nazywają to renowacja (hahahaha) wykonują lakiernicy w sposób chaotyczny. Mam na myśli nie wyprowadzenie zmatowień, a ukrycie ich oraz hologramy po kilku umyciach wychodzą.

 

Nie mają tak naprawdę z prawdziwego zdarzenia detailera który wykonał by porządne odświeżenie lakieru bo i po co im taka osoba jak lakiernik też potrafi.... Jeśli chodzi o wspomnianą komorę silnika to nie ma co się dziwić skoro ten środek od APP jest nic nie warty, a mają odgórnie narzucone aby korzystać z ich produktów. Nie można też przekreślać każdego salonu bo jeśli właściciel ma łeb na karku to potrafi zadbać o klienta i przypilnować pracowników. Ogólny zamysł to typowa masówka aby zarobić i tak jak kolega wcześniej wspomniał przyciągnąć klienta który nie ma żadnego o tym pojęcia. Ważne oddać nabłyszczone auto i brak czasu na dopieszczenie każdego detalu bo jeśli nie wyrobisz pewnej normy to nie zarobisz. Osobiście nie znam salonu którego mógłbym polecić na tyle, że wykonają spot prawidłowo i nie będzie do czego się przyczepić. Widziałem wykonaną robotę z Krakowa i była nawet całkiem dobra ale ręczyć nie będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają tak naprawdę z prawdziwego zdarzenia detailera który wykonał by porządne odświeżenie lakieru bo i po co im taka osoba jak lakiernik też potrafi....

współpracuję z jednym takim punktem :) nie wypowiadam się gdzie ;) ale gość korzysta z moich uwag,tak więc nie do końca temat olany,ale fakt ... bardziej te punkty są skierowane na takie w miarę szybkie odświeżenie auta niż detailing ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nie mają tak naprawdę z prawdziwego zdarzenia detailera który wykonał by porządne odświeżenie lakieru bo i po co im taka osoba jak lakiernik też potrafi.... :)

 

I tutaj się nie zgodzę. Swego czasu robiłem min. renowację w Warszawie na Saskiej i wiem że mieli tam dobrego detailera, który zajmował się tylko detailingiem. Swoją robotę zrobił perfekcyjnie.

Teraz już tam go nie ma, doświadczyłem tego na własnej dupie. Cały warsztat zszedł na psy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.