Skocz do zawartości

S-PLUS Kupon z Groupon


imux

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

 

Jakiś czas temu w prezencie otrzymałem groupona: mycie auta, woskowanie, odkurzanie wnętrza, przetarcie plastików, ozonowanie wnętrza i mycie silnika. Nie było by nic w tym złego, gdyby nie fakt zainteresowania się detailingiem, pierwszych prac przy samochodzie i lektury niniejszego wątku. Zostałem umówiony na wykonanie usługi w dniu jutrzejszym, tj. 23.05.2012. Pacjentem ma być VW Touran z 2008 roku (czarna perła).

 

W ubiegłą niedzielę pierwszy raz w życiu spróbowałem swoich sił w prawidłowej opiece nad samochodem. Umyłem auto aktywną pianą, następnie VP APC (zakamarki), mycie na 2 wiadra Duragloss Car Wash Concentrate 901, VP T&G, BH Medium, ponowne mycie na 2 wiadra, Clearkote Vanilla Hand Glaze, Finish Kare 1000P HI Temp Paste Wax. Proszę nie bić, wiem że detailingiem nie można nawet tego nazwać, ale od czegoś chciałem zacząć nie posiadając jeszcze akcesoriów do polerowania ;)

 

Moje pytanie brzmi - czy Panowie z S-PLUS nie spaprzą mi auta, nad którym pracowałem 6h ? Poważnie zastanawiam się, aby z całości oferowanych w grouponie usług skorzystać tylko z odkurzania, przetarcia plastików, ozonowania i mycia silnika.

 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miHoo79, kupon siedzi w biurku od roku, nie oczekuję żadnych ohahów od S-PLUS. Zastanawia mnie to, czy ich mycie oraz woskowanie nie będzie zwieńczone ... moim myciem auta w weekend :mrgreen:

 

barteq161, ależ nie zamierzam :!: Odkurzaniem, przetarciem plastików, ozonowaniem i czyszczeniem silnika chyba samochodu nie sprartolą :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się mocno zastanawiał :P

Też kiedyś kupiłem groupona na autodetailing (z tym że w Łodzi) w skład wchodziło: mycie, jednostopniowa korekta, woskowanie, odkurzanie środka, czyszczenie i zabezpieczenie plastików wnętrza.

Generalnie o samochód dbam więc oddałem praktycznie czysty z kilkudniową warstwą Natty's Red, posprzątany, plastiki zabezpieczone Megsem UP.

Po odbiorze auto zyskało na plus, zniknęły mikro ryski, plastiki odświeżone, ładny zapach w środku itd.

Niestety po 2-3 myciach wyszło że korekta to tylko maskujący rysy wosk, na plastikach siedziało coś co przy pierwszych kropelkach deszczu zostawiło po sobie okropne plamy, jedynie ten zapach był ładny ;P

 

Reasumując żeby auto doprowadzić do "codzienności" straciłem pół dnia (nowy wosk + czyszczenie i zabezpieczenie plastików megsem) polecam jak ktoś zupełnie nie dba o auto, wtedy efekt będzie zaskakujący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem auto w S-plusie na polerowaniu lakieru i nie polecam.

Zostało pełno swirli i rys, auto jedynie odświerzone jakimś lekko ściernym 3m, bez woskowania itd. Teraz te 500 pln wydałbym na maszynkę i działał sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do s-plusa...

 

na tuning show postawili M3 w czerwonym kolorze z maską 50/50 i ? ....

Maska przed wiadomo tragedia, maska po ???....

 

 

U mnie przed korektą było o poziom lepiej, ja bym takim autem nie wyjechał na ulicę a oni mówią że to po procesie renowacji lakieru - tragedia... Panów zaprosiłem pod mój samochód ale nie skorzystali - trochę byli nawet źli - no ale trzeba być gotowym na krytykę jak się kichę odstawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak drobnej usługi raczej nie spartolą

 

hehe u mnie w pracy podstawili do s+ biale cady :-] efekt ? po ponad polowie dnia auto wróciło przetarte z brudu, nadkola tam gdzie lanca zahaczył tam "wymył" , koła przetarte szmatą - gródki błota i tak zostały :D , więc to co w tamtym wątku i pro elo filmikach z youtube potwierdza renomę marki s-plus :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za wszystkie komentarze. Auto zostawiłem jedynie na odkurzanie, czyszczenie plastików, ozonowanie wnętrza i mycie silnika. Zaznaczyłem na piśmie iż mycia i woskowania sobie nie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak drobnej usługi raczej nie spartolą :D

 

Auto odebrałem. Dziś rano moją uwagę przykuła plama na siedzeniu kierowcy, której wczoraj niestety nie zauważyłem :wallbash: Przysiągłbym, iż nie jest ona mojego autorstwa. Korci mnie, aby jechać do S-PLUS i im nawymyślać, ale że stać im nad głową nie mam czasu, obawiam się że ponownie zaskoczą mnie jakąś niemiłą niespodzianką. Wygląda to tak:

 

imag0329x.jpg

 

Doradźcie proszę, czym sobie poradzić z omawianą plamą? Dodam, iż odkurzacza piorącego nie posiadam. S-PLUS :thumbdown:

 

Silnik został "umyty" i prezentuje się następująco:

 

imag0330av.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie proszę czym pozbyć się plamy z fotela kierowcy.

Prestone do tapicerek ogarnie,potem odkurzaczem ściągnąć i czyste ;)

BTW.nie oszukujmy się to był kupon z gruppona,więc ułamek ceny porządnego detailingu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW.nie oszukujmy się to był kupon z gruppona,więc ułamek ceny porządnego detailingu ;)

 

No to naprawdę zachęcą klienta na normalne odwiedziny, Komuś się porąbało na czym to polega ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie proszę czym pozbyć się plamy z fotela kierowcy.

...BTW.nie oszukujmy się to był kupon z gruppona,więc ułamek ceny porządnego detailingu ;)

 

Ich sprawa, że oferują możliwość tańszego ogarnięcia auta poprzez groupona,

a robotę mają tak samo dobrze wykonywać .

 

Jak widać, nie potrafią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to naprawdę zachęcą klienta na normalne odwiedziny, Komuś się porąbało na czym to polega

 

Uprzedziłeś mnie :good:

No fakt, zaj.....sta reklama, może Ktoś wytłumaczy mi to marketingowo, ja prosty chłop jestem...Robimy na sztukę, bo z grupona, zadowoleni klienci przyprowadzą następnych...., wiedząc o tym, że za normalną stawkę będzie już "lala" to tak działa? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, cudów nie oczekiwałem, na detailing auta nie oddawałem ;) Zastanawiałem się, czy nie spartolą usługi. Spartolili - plama na fotelu jak wół, silnik przejechany na typową "szmatę" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.