Skocz do zawartości

Seat Ibiza - stay.green


MyszaKr

Rekomendowane odpowiedzi

Kolor w słońcu robi się żółty, w garażach przy stucznym oświetleniu jest "mokry" zielony.... mi mega pasuje :) Co do stylu auta, więcej białych nie będzie na 100%, czarnego koła też nie będzie na 100%. nie jestem fanem kolorowania dachów czy lusterek Jak coś to szerokie koło z oczojebnym kolorem...

 

białe koło nie jest złe, ale musi być zawsze białe a nie szare - dlatego codzienie trzeba myć felgi.... endurance na opony co sobotę... nie można zapuszczać bo głupi potem swój wygląd to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Abstrahując od pracy która jest jak najbardziej na plus, to skąd wnioski o reagowaniu IronX z powietrzem ?

 

już kilka osób się mnie pytało ;) Powiem tak, z własnego doświadczenia i tego co widzę czasami w relacjach.... Chodzi mi że krawienie to taki dodatek do tego produktu - rekacja chemiczna która nic nie wnosi tylko efekt.

 

Nie mówię że produkt jest zły, bo to naprawdę taki: "must have" detailera. mimo że sam go nie użyłem bo akurat mi się skończył :thumbdown: Pisałem już komuś że zrobię test na zajechanym rodzinym tico, co Ironx zrobi na kawałku który był po papierach i korekcie. Ale to spokojnie - wrócimy do tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
wrócimy do tematu

 

 

Ja z ciekawości właśnie robie test na dwóch obojętnych materiałach na świeżym powietrzu ( plastik i porcelana) i nie ma ani jednego śladu krwawienia, więc obawiam się że teoria jest błędna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek pasuje do tego auta.

Nic więcej mu nie potrzeba,felga jest gleba jest :good: Relacja też na wysokim poziomie wszystko pokazane sensownie na zdjęciach.

Jedyne co się rzuca w oczy to mocowanie podłokietnika :thumbdown: nie myślałeś o tym żeby to trochę schludniej zrobić lub jakoś zamaskować wkręty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igor1906, aaa widziałem twojego punto - stało na zew przy wejściu tam gdzie siedzieliśmy :)

 

Nie trzeba żadnego poziomu, wystarczy miejsce, trochę środków i dużoooo czasu... A potem samokontroli, czyli odkurzanie lakieru dusterem, dużo QD...

 

 

Co do białych kół, dziś właśnie mam potwierdzenie dlaczego są trudne w utrzymaniu - moja szczotka do kół po miesiącu się rozleciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Mysza, świetna relacja! Ibiza też świetna, chociaż koło mogłoby być lepsze :P

Miałem identyczną ibizke, no ale sprzedałem i teraz jestem bardziej classic :) Ale ostatnio często wchodze na klubseatibiza żeby zobaczyć co tam u bliźniaczej Izy słychać :)

Powodzenia! Tak trzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie miałem przyjemności testować, ale tak jak mówie - od Danielsa bardzo przyjemny produkt, no DawPi, nie wiem gdzie w Krakowie mieszkasz - ale mozna się ustawić to sobie zobaczysz albo że Lotos Wieliczka w któryś dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.