Skocz do zawartości

Turek/Konin/Kalisz i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

To co Panowie może jakieś centrum gdzieś sie zbierze?? :-]

Jakby co to miejscówke moge udostępnić ( My dziupla), parking dosyć duży, grylla można rozpalić, flaszke jakąs opróżnić ( oczywiście może być np Fanta, ważne że flaszka) i nawet jakiegoś dziunga można ogarnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariello01 z Turku jesteś :?:;):good:

Także się pisze na jakiegoś spota w Turku :good: daleko nie jest :good:

byle tylko nie w tą sobotę i w następną bo mam wesela :D ale w połowie czerwca czemu nie :good:

fireman także jest z Turku więc też pewnie by podjechał octavią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę będę, dawno Ariel u Ciebie nie byłem, bo trochę zabiegany ostatnio, a i zgrać się nie szło :), ale już robi się luźniej a Ty widzę z naszą wizją długo nie czekałeś i dobrze trzeba poznać więcej ludziów :).

 

bati, a Ciebie jakiś czas temu w Turku widziałem znaczy się Lupo :D, chwile czekałem ale nie wychodziłeś, ze sklepu więc pojechałem dalej, znów wyglądało super i o ile pamięć nie myli dekielki pomalowane były :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bati, a Ciebie jakiś czas temu w Turku widziałem znaczy się Lupo , chwile czekałem ale nie wychodziłeś, ze sklepu więc pojechałem dalej, znów wyglądało super i o ile pamięć nie myli dekielki pomalowane były

 

czasem jeżdżę do Turku na zakupy ;) ostatnio mogłeś mnie widzieć pod sklepami z płytkami/łazienkami lub tesco :kox:

Dekielki pomalowane "od nowości" tylko czasem je ściągam bo kradną :wallbash::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 czerwca jest zlot Old SchoolSuicide Party w Wilczynie koło Konina ;) także też nie bardzo mi pasuje :o później następnie pracuję w soboty :wallbash:

Najwyżej się spóźnię :oops:;)

 

Właśnie jadę do Turku więc można mnie wyglądać i w razie co trąbić i mrugać światełkami :D:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.