Skocz do zawartości

Smart ForTwo Cabrio


Zybercik

Rekomendowane odpowiedzi

Swietna robota jak na pierwszy raz :good:

 

Ty i Justyna juz niedlugo zapoczatkujecie nowy trend w autodetailingu: rozbieranie samochodu na czesci pierwsze i czyszczenie kazdej srubki osobno. Podoba mi sie.

 

PS. Sorry za brak polskich liter. Niestety komp, z ktorego pisze nie ma polskiego jezyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedlugo zapoczatkujecie nowy trend w autodetailingu: rozbieranie samochodu na czesci pierwsze i czyszczenie kazdej srubki osobno
Jeżeli rozejrzałbyś sie po forum to zauważyłbyś ze już dawno taki trend został zaapoczątkowany....

Zybercik-dobra robota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty i Justyna juz niedlugo zapoczatkujecie nowy trend w autodetailingu: rozbieranie samochodu na czesci pierwsze i czyszczenie kazdej srubki osobno. Podoba mi sie.

 

eżeli rozejrzałbyś sie po forum to zauważyłbyś ze już dawno taki trend został zaapoczątkowany....

 

Wszystko rozebrane ale kółka nie zdjęte = nieumyte i nadkola też :thumbdown:

 

Mogłeś się bardziej przyłożyć do korekty :cry:

 

Ale na początek :good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozebrane ale kółka nie zdjęte = nieumyte i nadkola też :thumbdown:

Przednie zrobione tylko przez szczeline między oponą a nadkolem.

Tylne wyciągnięte, umyte i nałożony SAS - w smarcie szybciej wyciągnąć całe plastikowe nadkole niż odkręcać koło :mrgreen:

A kółka były robione przy zmianie - APC, smoła, glinka, cleaner i colli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieżę na słowo :-] bo zdjęć brak ;)

 

Lepiej powiedz czemu z korektą tak słabo się postarałeś :dontknow::idea:

Uwierz, bo po co miałbym kłamać ;)

Pierwszy raz, bałem się przetarć i temperatury na plastiku. A pozatym dla mnie to co wyszło i tak był efekt "łooo" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zybercik, jak wrażenia z pracy Nielsenem Nap Low Foam? Efekty wyglądają ok na zdjęciach, choć jest ich jak na lekarstwo. Też bym chciał sobie tak po partyzancku przeprać tapicerę. Polecasz czy mimo wszystko strata siły i czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zybercik, jak wrażenia z pracy Nielsenem Nap Low Foam? Efekty wyglądają ok na zdjęciach, choć jest ich jak na lekarstwo. Też bym chciał sobie tak po partyzancku przeprać tapicerę. Polecasz czy mimo wszystko strata siły i czasu?

Fotele były w dobrym stanie, nie było plam itd. Mimo to wyraźnie widać różnice, na zdjęciu 'woda' po odessaniu pierwszego szczotkowania. Jeśli masz czas i chęci, to jak najbardziej :good:

 

RZvun.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten odkurzacz jest wyposażony w zestawie w końcówke do odsysania czy trzeba sobie osobno dokupić? Pytam bo dopatrzyłem się że można wymienić punkty vitay na ten odkurzacz i jestem zainteresowany.

Do tego odkurzacza nie ma ssawki do tapicerki. Wciągasz tą samą, co na sucho. To nie ekstrakcja ;)

 

Filmik z bezdotyku, w opisie filmu co i jak :good:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.