Skocz do zawartości

Audi Q7 3.0 Tdi


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Robota jak najbardziej :good: , no ale te końcówki przydało by się pastą przejechać :mrgreen:

 

To nie chrom. Właściciel musiałby podjechć do ASO i zainwestować ze 2stowki na nakladki, bo w 3.0tdi ich nie było ;)

 

[ Dodano: 24 Listopad 2012, 06:28 ]

czy mi się wydaję czy felgi od wewnątrz są brudne ? :o

 

Nie wydaje Ci się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ładnie się prezentuje ;)

 

Ale zastanawia mnie, czy ten pędzelek VP jest wystarczająco delikatny :o Próbowałem nim umyć felgi i zdecydowanie wolę tradycyjne włosie.

 

Przy DG mogłeś od razu dawać drugą warstwę, a rano trzecią. Ja na koniec, jak ostatnia warstwa zwiąże, lubię przetrzeć #921 FC&S- usuwa ewentualne mazy, dodaje trochę refleksów ( :-] ) i niweluje efekt przyklejania kurzu. Nie wiem z czego to wynika, może jakoś przez polerowanie się elektryzuje czy coś, ale łapie syf, który nie schodzi po bezdotyku. Po pierwszym myciu rękawicą ten problem znika, ale pierwsze wrażenie szwagra może być słabe, więc polecam ;)

 

No i podziwiam za cierpliwość przy ogarnianiu takiej kozy :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po delikatnym przepolerowaniu samochód przetarłem eraserem i nałożyłem bonding agenta, chyba jeszcze nie mam w nim wprawy bo nałożyła mi się dość gruba warstwa.

 

Do tego co napisał JM63 dodałbym dobry patent na takie duże auta: przed aplikacją wosków zmieszaj 601 z 105: na 1 krople 601 daj 4 krople 105 na aplikator, lub podobną proporcję zrób do osobnego pojemnika (taki roztwór ma przydatność tylko kilka godzin) ;). W ten sposób za jednym razem aplikujesz podkład i wosk, więc połowę machania masz z głowy :D. Na felgi też bym użył tego samego co na lakier- trudno 105 zabić chemią, a i powinna wytrzymać dłużej niż PB WS bez problemu :good: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.