Skocz do zawartości

Seat Leon FR Monza


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Evo, :good: Leonik na WPI to może kiedyś złapię go 'live' :-]

 

Nie pokazałeś kropelkowania, a to -3 do szału relacji :D

 

No i (jak mniemam) literówkę trzasnąłeś- gdzie drwa rąbią, a nie robią :mrgreen:

 

Poza tym jak zawsze good job.

Zabezpieczałeś wydech dodatkowo autobahn'em czy sam Metal Polish wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, jak na "społeczeństwo" to rewelacja, ale jak na "zaawansowanego amatora" :D:P to "tylko" bardzo solidny standard :|:P

 

A z konkretów :D , to pytanie-refleksja...

Pamiętam poprzedni występ Leona w PSB, poszedł chyba delikatny "one step" + Rejuvenate + Spirit :idea: i nie było źle...

Zakładam, źle! - jestem pewnien, że poinstruowałeś Właściciela jak ma dbać o lakier, a po kondycji auta i modach, to wydaje się być On raczej pasjonatem/miłośnikiem marki :good: Skąd w tamkim razie takie "zniszczenia" po kilku miesiącach?

Czy potwierdza to moją "teorię", że w samochodach codziennego użytku, które dodatkowo "tracimy z oczu" na kilka miesięcy, jakiekolwiek wyczyny niż on step + finisz dobrym cleanerem + LSP, mijają się z celem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
poszedł chyba delikatny "one step" + Rejuvenate + Spirit

 

 

Tylko Rejuvenate i Spirit , więc za dużej poprawy to tam nie było. Rysy które widać nie pojawiły się po jesieni ( choć część pewnie tak ) , po prostu za pierwszym razem ledwie je ruszyłem. Właściciel wie co i jak jeśli chodzi o mycie, ma odpowienie środki więc zobaczymy jak to będzie wyglądać za jakiś czas.

 

 

to "tylko" bardzo solidny standard

 

 

Jak to mówią, na bezrybiu i rak ryba, pozostaje się cieszyć jakie mamy starndardy :D;)

 

 

No i (jak mniemam) literówkę trzasnąłeś- gdzie drwa rąbią, a nie robią

 

 

Zgadza się , wiedziałem że pisanie relacji na wyczerpanych bateriach to zły pomysł :D

 

 

Zabezpieczałeś wydech dodatkowo autobahn'em czy sam Metal Polish wystarczy?

 

 

Nie tam, wydech robiłem tylko i wyłącznie dlatego że źle by wyglądał na skończonych zdjęciach :-] Żeby w tym aucie końcówka wyglądała jak należy, trzeba by ją myć codziennie i nie jest to przesada ;) A tak swoją drogą to Metal Polish bardzo fajnie kropelkuje sam z siebie, więc coś tam po sobie zostawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Czy po prostu element był w lepszym stanie??

 

 

500 była użyta na masce która była najbardziej zjechana, stąd róznice w efektach. Generalnie ścieraja podobnie moim zdaniem .

 

 

Można wiedzieć ile ma w tym momencie mocy?

 

 

200 koni

 

 

, nie rozumie dlaczego niektórzy pisali że mało wdzięczny

 

 

Jeśli chodzi o aspekty estetyczne, to jest rewelacyjny, Top Sport/Cupra wyglądają w nim najlepiej, ale jest uciążliwy w polerowaniu i efekty nie powalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.