Skocz do zawartości

BMW 550i LCI [A35 MONACOBLAU MET]


inairam

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie jakieś ciekawe auto w PSB :D

 

Roboty kupa, ale ja również oczekiwałem lepszego efektu.. który zresztą może i został uzyskany, ale foty za cholerę tego nie obrazują. Pomyśl nad jakąś ładną sesyjką w dzień ;)

 

Wtrącę się jeszcze do rozmowy na temat końcówek wydechu.

W e60 były:

Zwykłe zawinięte w dół dwururki - 530d bez DPF czyli 2003-2004

Owalna - 520d

Dwururka w chromie śr 60mm - 520i 525i/d 528i/d 530i/d

Dwururka w chromie śr 68mm - 535i/d 545i 550i

No i 4 kominy - m5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo przyjemna relacja, napracowałeś się :) i to się liczy, tak trzymaj :good:

 

E60 jest idealne i proporcjonalne na zewnątrz, zwłaszcza sedan w M-pakieciku. Ubolewam że w żaden sposób nie przystaje do tego wnętrze, jak dla mnie słabo zaprojektowane, o użytych materiałach nie wspominając..

pozdrawiam,

fan Audi :D

 

Nie bierz tego do siebie, to tylko moje zdanie - masz świetny samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raku - Tak, dzisiaj pogoda była słaba, zero słońca. Jutro ma być lepiej, jeśli będzie to zrobię fotki i wrzucę :)

@KR54321 - Ehh trochę żałuję, że nie mam MPakietu, no ale tak to jest z zakupem aut używanych - coś jest a czegoś nie ma... o dołożeniu raczej nie ma mowy bo używanych zderzaków i progów w dobrym stanie a tym bardziej pod kolor nie dostanę a kupować nowych za jakieś 6-7 tysięcy mi się nie uśmiecha.

@Makki - Ta mikrofibra do szyb to Jan Niezbędny :P Co do tych plam i zacieków na tych czarnych listwach ozdobnych to niestety już takie były jak kupowałem auto. Co do marnostrastwa taśmy to po obklejeniu wpadłem na to, że mogłem to zabezpieczyć kawałkiem papieru albo folii. To zdjęcie to był pierwszy przejazd i nałożyłem za dużo pasty, później już tego błedu nie powtarzałem. Ja też wolę glinkowanie bez nitryli ale szkoda było mi rąk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy coś tu pisać..

Na początku fajny opis wielkie nadzieje na fajna relacje ale później nic się nie działo..

50/50 to tylko z kokpitu można powiedzieć.. Czy do ukazania całokształtu jest potrzebne koniecznie słońce, tym bardziej że korekta nie jest na 100%?

Bałagan w fotkach i te.. "a tak. to miało być tak, a tak to..."

Co zobaczyłem to jedynie fajne kosmetyki.

 

Sam wiem ile roboty i czasu potrzeba na odświeżenia dziada..

Moim zdaniem lepiej uczyć się w domowym zaciszu i później uderzyć !

No i nieraz solidna praca może być spaprana słabymi fotkami/relacja.

Jak coś robić to z pier*olnięciem i solidnie ;)

 

No ale żeby nie było.. auto tak czy siak odżyło.. ale na fotkach można pokazać wszystko ;)

Czekam na te fotki całości może wtedy zobaczymy ogrom i efekt pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.