Skocz do zawartości

Rejuvenate vs Tripple i AF Desire


TWes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja warstwuje SRP-pierwsza warstwa bawełnianym mocno wpracowana(bardziej jako cleaner) a druga gabkowym z minimalnym dociskiem(bardzije pod wyglad) i nie zauwazylem abym drugą warstwa sciagnał pierwszą :) .Gdzies na forum bylo o wartswowaniu.. :o zaraz poszukam.

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... p&start=75

 

Teraz tylko pytanie jak z tripple i warstwowaniem ale mysle ze niezaszkodzi sprobowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Minęło 10 dni. Przejechane jakieś 300km. Dwa razy umyte. Efekt się utrzymuje ładnie.

 

Mam tylko małe wątpliwości co do tripple. Generalnie jak patrzę pod słońce to widać swirle. Próbowałem nawet testowo położyć dwie warstwy tripple w odstępach godzinowych na jednych drzwiach. Jednak tripple maskuje może z 20-30% swirli, generalnie nie wiem co o tym myśleć :o Czy srp lepiej kryje swirle i czy będzie współpracować z tough coat?

 

A może ja robię coś źle, cały czas zastanawiam się czemu nie mogę osiągnąć rezultatów jak to pokazują w testach. Na czysty lakier kładę aplikatorem z mikrofibry tripple, scieram po 15 minutach, po 3 godzinach kłądę TC. Wydaje się proste jak budowa cepa, a jednak :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Aktualizacja dotycząca TC na tripple. Mineły 44 dni. Po przejechaniu 1,5kkm, 6 myciach ręcznych (auto garażowane), TC trzyma się jeszcze, lecz zbliża się ku końcowi. Kropelki średnie, ale woda ucieka. Niestety nie mam zdjęć. Jak będę następnym razem opłukać z piasku to zrobię zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się przeprosić z TC, że powiedziałem, że zbliża się ku końcowi. Po 44 dniach, po dobrym umyciu, dzisiaj jak padało, zero tafli wody, same kropelki, prawie jak na początku, takie lekko niekształtne, ale sealanty chyba tak mają.

 

Przepraszam za słabą jakość zdjęć, robione komórką w ciemnawym pomieszczeniu:

zdjcie2ev.jpg

zdjcie1mq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne 10 (już 54) dni. Samochód trochę bardziej czysty, generalnie o wiele mniej się brudzi niż np. na samych tripple, jednakże kształt kropelek jest gorszy. Na TC od początku kropelek pełno, ale niekształtnych. Nie robi mi to różnicy, wystarczy, że dobrze odpycha wodę, nadal po 54 dniach!! Test idzie bardzo dobrze, założenie, aby TC utrzymał tripple w 100% jest spełnione, nadal rysy są maskowane. Ostatnio zrobiłem 50/50(tripple+TC) w jednym miejscu i nie bylo wizualnej różnicy, znaczy, że na pozostałych partiach seleant nadal siedzi.

Poniżej zdjęcia po mocnej ulewie.

zdjcie3ul.jpgzdjcie4p.jpgzdjcie2ac.jpgzdjcie1zt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.