Jump to content

Odnowienie plastikowej osłony


synec
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

Mam pewien problem, co prawda nie jest on związany z autem a skuterem ;)

Otóż musiałem wymienić plastik w skuterze i zamówiłem go z all jednak ten plastik bardzo długo stał na słońcu i trochę wyblakł, jego struktura stała się chropowata i nieprzyjemna.

W jaki sposób doprowadzić go do w miarę oryginalnego wyglądu? Myślałem o opalarce ale może znacie jakiś środek który sprawi że plastik dostanie nowe życie.

 

dscf0383g.jpg

 

Z góry dzięki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

k24, dzięki za odpowiedź, mam prośbę mógłbyś podać pełną nazwę tego produktu (AB Black DYE) lub gdzie to kupić, bo google po wpisaniu tego raczej nic nie podpowiada. Aha i ten plastik oryginalnie nie był czarny tylko taki szary. :)

 

dressing/barwnik

Mazder, mógłbyś coś polecić?

Link to comment
Share on other sites

Ja polecam żel do plastików zewnętrznych Sonaxa ,pewnie napiszecie mi ,że tanie scierwo ,ale moim zdaniem bardzo dobry środek i w przystępnej cenie. Wpisz w poniższym formularzu tekst do tłumaczenia a następnie wybierz język źródłowy i docelowy. Nie odpowiadam za wyniki tłumaczeń - tłumacz służy głównie do przedstawienia zarysu tekstu - o co w nim mniej więcej chodzi. Nie tłumaczcie nim zadań szkolnych, listów firmowych itd - do tego proponuję wynająć normalnego tłumacza. A poza tym - uczcie się języków :) Translator korzysta między innymi z silników Babelfish i Google. Języki oznaczone jako google zezwalają na tłumaczenie tekstu tylko do 500 znaków - pozostałe języki (w tym polski i angielski) nie mają takich limitów. Translator umożliwia tłumaczenie dowolnego tekstu w różnych kombinacjach językowych. Tłumaczenie polega na wpisaniu lub skopiowaniu tekstu w okno Translatora oraz wskazaniu tekstu źródłowego i oczekiwanego języka przekładu.Aby skopiować tekst z dowolnej aplikacji, zaznacz tekst i prawym przyciskiem wybierz polecenie "Kopiuj", a następnie wskaż kursorem pole tekstowe Translatora i w podobny sposób wybierz polecenie "Wklej". Zamiast wybierania poleceń z menu kontekstowego, możesz wykorzystać skróty klawiszowe Translator oferuje dwa warianty tłumaczenia dostępne w zakładkach "tłumacz elektroniczny" i "tłumacz ". W domyślnie ustawionej zakładce "tłumacz elektroniczny" tekst zostanie przetłumaczony maszynowo w oparciu o wybrany słownik internetowy. Jeśli translatory i słowniki nie spełniają Twoich oczekiwań, wybierz zakładkę tłumacz. Translator obliczy liczbę znaków w tekście i poda najbliższe terminy wykonania profesjonalnego tłumaczenia przez Centrum Tłumaczeń

 

Miałem tez na poczatku mi sie podobal, mega wydajny i łatwy w aplikacji. Ale trwałość słabiutkaaa. A i w tym przypadku jak wyzej napewno nie poradzi sobie. testowałem na starej Wsce u wuja

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.