Jump to content

Cquartz Finest


Debet

Recommended Posts

Czy taki nowy to nie powiedziałbym

Szyba - ponoć ma większą twardość i wystarczy cieńsza warstwa. :)

Wymagania są na bardzo wysokim poziomie... może to i lepiej...

Link to comment
Share on other sites

Debet, Finest jest tylko dla "wtajemniczonych" - CarPro offical detailer. Raczej nie do dostania przez "szarego użytkownika". Trzeba mieć firmę, www, minimum 50m2 "warsztatu" i CarPro offical detailer nie może używać innych konkurencyjnych powłok.

 

CarSpa pewnie może sprzedać jak zostaniesz owym officialem i spełnisz warunki. Każdy Finest jest numerowany, więc żaden oficjalny dystrybutor nie pozwoli sobie na puszczenie tego od tak w eter.

Link to comment
Share on other sites

Debet, celem tych wszystkich obostrzeń o których napisał SJake jest to, żeby produkt uczynić dostępnym tylko dla ludzi, którzy na 100% wiedzą co robią i po co.

System podobny jak w Zymolu (chociaż w zymolu jest bardziej rozbudowany- szkolenia, licencje, "obrandowanie" się etc. a i tak niektórzy go skutecznie omijają...), choć nieco mniej restrykcyjny. Tak czy siak, żeby stać się szczęśliwym posiadaczem Finest, trzeba się zobowiązać do bardzo wielu rzeczy, być entuzjastą nie tylko detailingu, a przede wszystkim entuzjastą CarPRO i ich produktów.

Link to comment
Share on other sites

julian, Kładłem już parę powłok Cq a teraz chętnie na swoim prywatnym samochodzie przetestował Finest;-) a jeśli efekt by mnie zadowalał wprowadził do oferty. Będę próbował dopóki nie zdobędę:D Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.