Skocz do zawartości

zespół we're 4 DETAILING


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Chciałbym WSZYSTKIM bardzo serdecznie podziękować za pomoc, wkład i niesamowite zaangażowanie w projekt. Dziękuję sponsorom za pomoc bez której ciężko bylo by zrealizować całe przedsięwzięcie. Dziękuję najbliższym za krytykę i wsparcie zarazem:)

Wszyscy niezależnie od roli zagraliśmy w jednej drużynie i za to wielkie :good:

 

Teraz coś z czym daliśmy ciała.

Nie poleciało nic na drewno i opony :oops:

Ja mogłem zapomnieć ale młodzież :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Cię skarce chociaż do młodzieży się już nie zaliczam..

Moje pytania o opony pozostały bez odpowiedzi ;P zart rutyna nas trochę zgubiła chyba czyż nie? wiem wiem słońce wyszło i była niedziela

 

Konstruktywna krytyka jest zawsze wskazana - można z niej wyciagnąć dużo wniosków i poprawić/usprawnić pracę w przyszłości.

 

Jednak z boku wygląda to trochę inaczej.

 

"Cywile" już podpowiedzieli co by można poprawić, zmienić, ulepszyć.

Myślę, że przy kolejnym spotkaniu warto pomyśleć o wdrożeniu tych pomysłów - będzie nam łatwiej ;)

 

 

Nie mamy się jednak czego wstydzić, każdy wiedział co ma robić pomimo tego, że w zasadzie oprócz Arka to ja widziałem się z resztą pierwszy raz, pierwszy raz pracowaliśmy wspólnie :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem zrobi się listę, żeby odhaczać zrobione rzeczy, wtedy nic nie umknie ;)

 

To była jedna z podpowiedzi, którą też otrzymałem ;)

Myśle ze piktogramy też będą pomocne ;) zawsze można zaznaczyć rozpisać co było i jest robione - taka check lista ;)

 

mnie męczy zielony kabel.... pasuje mi do bluzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję wszystkim za rewelacyjny weekend, mam nadzieje, ze jeszcze to kiedyś przebijemy:-P

P.s. Kto ma mojego BP?

 

Nie widziałem u siebie ale nie przeglądałem jeszcze szufladek..

Dałeś radę na nocce w niedziele?

Ja odczuwam zmęczenie jeszcze dzis

 

Myślę, że przebicie będzie wskazane ;) ale na pasażerski nie liczcie... chociaz jakis kilkumiejscowy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba i ja juz moge cos napisac.

 

Po pierwsze moje szczere gratulcje za sama chec zorganizowania takiego projektu, zapal do pracy, pasje i ogrom energii wlozonej w ten projekt. Bedac w ciaglym kontakcie z Arkiem, wiem ile 'siebie' kosztowal Was ten projekt, jak dlugo trwaly przygotowania i jak wiele trzeba bylo sie nalatac zeby cos takiego zorganizowac - respect panowie, zarowno ja, jak i cala ekipa 4nano chylimy czola, a w szczegolnosci za to, ze robiliscie to tylko i wylacznie dla siebie i wlasnej satysfakcji :good: Cieszymy sie, ze choc w niewielkim stopniu, moglismy sie do tego dziela przyczynic, mimo ze i my przez troche czasu rowniez nie wiedzielismy co tak na prawde sie kroi :)

 

Po drugie, podziwiam podejscie i wytrwalosc przy pracach. Nerwy, stres, a z drugiej strony dresz emocji, zmeczenie i zapewne chwilowe zwatpienie. Nie mniej jednak daliscie rade, powoli i systematycznie dazac do wymarzonego celu i jak widac (a ja widzialem i slyszalem juz troche wiecej niz tu pokazano :P ) daliscie rade na najwyzszym poziomie! Tak trzymac! Mam nadzieje ze na tym Wasza pasja sie nie zakonczy i zaskoczycie nas czyms jeszcze - w razie czego jestesmy do uslug ;)

 

Po trzecie, w imieniu 4nano za relacje na biezaco z pracy na naszych srodkach, opinie i sugestie, bardzo dziekujemy - zostaly przyjete do wiadomosci, podjelismy juz rowniez pierwsze odpowiednie kroki w ceu ulatwienia pracy z niektorymi produktami :) Czekamy na reszte, ale to jak juz odpoczniecie ;)

 

Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam w imieniu swiom i 4nano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Postaramy się opisać całą historie związaną z pomysłem organizacji tego projektu.

Montaż materiału wymaga wielu godzin pracy.

Rafał, Krzysiek dziękujemy za zaufanie i pomoc!

Odpoczynek to, to co jest nam Teraz najbardziej potrzebne ale warto bylo!

Życie jest piękne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz lukwawa jesteś mistrzem!!!

:good: zegarek

:oops: Proszę mnie nie zawstydzać, tak tylko skojarzyłem fakty ;) . Obstawiałem jeszcze jakiś stary samochód typu Corvette albo Cadillack a la Elvis Presley ale info o zaproszeniu na piknik lotniczy mnie utwierdziło w typie "samolotu".

 

 

Gratuluję pomysłu, zgrania ekipy i niezazdroszczę tylu miesięcy przygotowań do projektu, gdzie znajac życie pewnie do końca nie było pewne czy się uda. Czekam na relację niezależnie od tego czy będzie dressing na oponach czy nie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pomysłu, zgrania ekipy i niezazdroszczę tylu miesięcy przygotowań do projektu, gdzie znajac życie pewnie do końca nie było pewne czy się uda....

 

Tak na serio to miałem mega stresa (zwłaszcza, że w czwartek przed planem dostałem telefon z informacją o zmianach, na szczęście pozytywnych zmianach) ale zszedł ze mnie po tym jak już mogłem dotknąć śmigła :) Chyba bym się zapadł pod ziemię gdyby na miejscu się okazało, że jednak nie.. nawet nie mysle jaka siara to mogla być..

Na szczęście się udało ;)

 

Ciekawe komu przypadł zaszczyt polerowania "podwozia" :D

 

Wszystkim, niestety moje oko jest czerwone do dziś, noszę okulary i dostałem APC przy czyszczeniu, niestety zwykle okulary to nie ochronne i mam nauczke.. musze zainwestowac w gogle ochronne dla okularników..

 

 

Dziś rozmawiałem przez telefon z szefem wyszkolenia i powiedział, że wygląda dokładnie tak jak 3 lata temu gdy odbierał go z fabryki..że czerwień nabrała takiej soczystości jak na początku..

 

Pamiętacie jak w sobotę rano robił zdjęcie skrzydła przed praca i chyba nie bardzo wierzył w efekty?

 

Warto było :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.