Skocz do zawartości

lakiernik blacharz Poznań poszukiwany


czarek147

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja mogę wam polecić zakład pana Gabryelskiego na ul. Lęborskiej 62 w Poznaniu.

Ma komory bezpyłowe i takie tam, robi też chyba lekką blacharkę. Tylko jak się z nim umawia to trzeba powiedzieć, że robota ma być wykonana efektownie i porządnie a nie tanio :-] Inaczej wtedy liczy, ale efekt jest cacy i mimo wszystko nie jest drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem u Bogońskich - są dobrzy, ale niestety drodzy. Za wyprawkę 200 zł - robiłem na progu i masce, śladu nie widać, na razie nic nie wyłazi (robiłem rok temu). Za element 400 zł. Ceny sprzed roku.

Do tego rachuneczek, wszystko cacy, krótki czas, jechałem bez umówienia i przyjęty zostałem od ręki.

 

Kiedyś w internecie na innym forum polecono mi Pana Szymona z Bolechowa-Osiedle (Świerczewskiego 43a), nie ma swojej strony. Ale jego postać znalazłem także na innych forach niż to, na którym ja się o nim dowiedziałem.

Ma przydomowy duży warsztat, zatrudnia paru ludzi, ale tutaj bez rachunku, bardziej na umowę koleżeńską, miałem trochę obaw, ale nie potrzebnie. Robił cały zderzak przedni plus plastik zderzaka przedniego, plus ciut lakierem pacnął na nadkole - 250 zł.

Tylko terminy długie :(

Mam numer telefonu jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

dobry lakiernik-luboń ul.podgórna(pierwszy dom po prawej zaraz od wjazdu na ulice, proponuje podjechac samemu,kolesiami mozna sie targowac :-] )

drugi warsztat blacharz-lakiernik luboń ul.1maja firma alpida-ostatnio u nich naprawiałem autko i wyszlo dobrze wiec moge polecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Akurat w tym temacie mogę się wypowiedzieć, bo mam pewne doświadczenie związane z miastem Poznań :) osobiście korzystałam z usług blacharstwo i lakiernictwo w warsztacie na ulicy Ostrowskiej (konkretnie- http://www.autoszkody.pl/). Ceny naprawdę konkurencyjne i fachowo wykonana robocizna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Lakiernik na prawdę dobry, podjedź do niego i pogadaj, pytaj o Krzycha.

Mieszkam na tej samej ulicy i przejeżdżam kolo niego kilka razy dziennie i widzę że gość ma dużo klientów więc z terminami też pewnie ciężko. Robiłem u niego moje poprzednie auto malował mi tylną klapę i zderzak w srebrnym kolorze i wyszło na prawdę super. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podbijam temat, poszukuję pilnie dobrego blacharza w Poznaniu, czy ktoś z wcześniej poszukujących korzystał z usług zakładu w Luboniu? Zależy mi głównie na przyłożeniu się do zleconej pracy w powoli zabytkowym aucie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na Podgórnej. Do tej pory korzystałam z AutoDom na Naramowicach i było bardzo ok ale zwolnił się im jeden z blacharzy i będzie teraz ciężko czasowo im to ogarnąć. Autko to BMW 6 CSi dlatego zależy mi na przyłożeniu się do pracy i żebym nie musiała jeździć i pilnować na każdym etapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.