Jump to content

lakiernik blacharz Poznań poszukiwany


czarek147

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja mogę wam polecić zakład pana Gabryelskiego na ul. Lęborskiej 62 w Poznaniu.

Ma komory bezpyłowe i takie tam, robi też chyba lekką blacharkę. Tylko jak się z nim umawia to trzeba powiedzieć, że robota ma być wykonana efektownie i porządnie a nie tanio :-] Inaczej wtedy liczy, ale efekt jest cacy i mimo wszystko nie jest drogi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Byłem u Bogońskich - są dobrzy, ale niestety drodzy. Za wyprawkę 200 zł - robiłem na progu i masce, śladu nie widać, na razie nic nie wyłazi (robiłem rok temu). Za element 400 zł. Ceny sprzed roku.

Do tego rachuneczek, wszystko cacy, krótki czas, jechałem bez umówienia i przyjęty zostałem od ręki.

 

Kiedyś w internecie na innym forum polecono mi Pana Szymona z Bolechowa-Osiedle (Świerczewskiego 43a), nie ma swojej strony. Ale jego postać znalazłem także na innych forach niż to, na którym ja się o nim dowiedziałem.

Ma przydomowy duży warsztat, zatrudnia paru ludzi, ale tutaj bez rachunku, bardziej na umowę koleżeńską, miałem trochę obaw, ale nie potrzebnie. Robił cały zderzak przedni plus plastik zderzaka przedniego, plus ciut lakierem pacnął na nadkole - 250 zł.

Tylko terminy długie :(

Mam numer telefonu jakby co :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

dobry lakiernik-luboń ul.podgórna(pierwszy dom po prawej zaraz od wjazdu na ulice, proponuje podjechac samemu,kolesiami mozna sie targowac :-] )

drugi warsztat blacharz-lakiernik luboń ul.1maja firma alpida-ostatnio u nich naprawiałem autko i wyszlo dobrze wiec moge polecic

Link to comment
Share on other sites

Swarzędz, super koleś jest pod Poznaniem sporo ludzi z Poznania robi u niego auta i to drogie.

 

Ja polecam chłopaków ze Swarzędza robili mi Vette widziałem ich kilka prac szef pilnuje jest OK

Auto Tap.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Lakiernik na prawdę dobry, podjedź do niego i pogadaj, pytaj o Krzycha.

Mieszkam na tej samej ulicy i przejeżdżam kolo niego kilka razy dziennie i widzę że gość ma dużo klientów więc z terminami też pewnie ciężko. Robiłem u niego moje poprzednie auto malował mi tylną klapę i zderzak w srebrnym kolorze i wyszło na prawdę super. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Podbijam temat, poszukuję pilnie dobrego blacharza w Poznaniu, czy ktoś z wcześniej poszukujących korzystał z usług zakładu w Luboniu? Zależy mi głównie na przyłożeniu się do zleconej pracy w powoli zabytkowym aucie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

Tak, na Podgórnej. Do tej pory korzystałam z AutoDom na Naramowicach i było bardzo ok ale zwolnił się im jeden z blacharzy i będzie teraz ciężko czasowo im to ogarnąć. Autko to BMW 6 CSi dlatego zależy mi na przyłożeniu się do pracy i żebym nie musiała jeździć i pilnować na każdym etapie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.