Skocz do zawartości

Nawigacja GPS


Rekomendowane odpowiedzi

Garminy mają własny system, oparty na UNIXIE. Jest to sytem zamknięty. Nie da się tego odblokować, AutoMapy też się nie da wgrać. Ze swojego doświadczenia polecam Mantę. Używam model 020, więc dość podstawowy. Jest dość mocno zmodyfikowana i można na nią wgrać każdy program nawigacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja miałem ten sam problem z wyborem do 600 zł, wziąłem nawigację blow gps50ybt, nawigacja sama w sobie jest trochę wkurzająca, a to dlatego że np. ekran nie jest zbyt czuły jak na taką wielkość, poza tym długo wyszukuje sygnał gps jak urządzenie jest zimne, ale automapa mnie bardzo mile zaskoczyła, chodziło mi o dobrą mapę polski i taka jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Trochę odgrzeje :)

 

Potrzbuje kupic GPS'a.

 

Najchętniej bym zakupił z mapą Polski + Europy, tak na przyszlosc

 

Mysle ze minimum ekran 5".

 

Niestety jakies TomTomy, Garminy itd, patrząc po cenach troche zaskakują (z samą mapą Polski jeszcze są w miare przyzwoite)

 

Może macie jakiś tańszy odpowiednik godny polecenia?? Albo może w tych lepszych coś mi umknęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może z innej beczki. Nie wiem jaki masz telefon ale może pomyśl nad czymś na telefon. Ja przerabiałem jakąś nawigację garmina i navigona. Od niechcenia na próbę wykupiłem naviexpert polska i Europa. Korzystałem z niej na galaxy sII < wyświetlacz 4,2 cala obecnie galaxy s4 5 cali wyświetlacz >. Na chwilę obecną garmin i navigon poszły w zapomnienie. Naviexpert testowany trochę w Polsce a głównie jeździł ze mną po Szwecji i na prawdę jest OK. Pierwszy abonament kupiłem coś za 180zł na 2 lata a teraz robiłem przedłużenie na następne 2 lata za 110zł. Wygodą jest to, że nie trzeba ze sobą taszczyć dodatkowe urządzenia. Co by nie było bez telefony chyba już nikt nie wychodzi z domu. Uff ale się rozpisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam coś do smartfona. Sam użytkuję Auto Mapę na Androida, z mapami PL + Europa. Na wszelki wypadek mam także zainstalowanego Sygica. Obie nawigacje chodzą jak złoto. Jak dobrze poszukasz to bez problemu znajdziesz w zasobach internetu nawigacje pod Androida. Dzięki temu nawi masz zawsze ze sobą, nie musisz targać dodatkowego urządzenia a już taki wyświetlacz jak mam w Galaxy SII w zupełności wystarczy - jest czytelny i nie zasłania połowy szyby.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.