Skocz do zawartości

Presta Sudzz


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, jak zapach fajny to moze i ja przygarne i przetestuje na "moich" SV..

 

Kurcze, mi po myciu Car Bathem mocno oklapły Swissvaxy na aucie, to dopiero musi być killer...

heee??

BTW: Ty bys w koncu domyl to Twoje auto i te woski a nie "prewashe" z glorii zapodajesz i jazda :acute:

No ale moze to taki "WWA style" zeby SV dopieszczac glinka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie tak dawno temu zachęcony opiniami na Forum nabyłem ten produkt więc postaram się skleić kilka zdań na jego temat...

 

Zacznijmy od zapachu. Stężony szampon faktycznie przypomina gumę balonową ale po rozrobieniu z wodą zapach traci swój urok. Nie jest to mocna strona tego szamponu a w każdym razie nie trafia w mój gust.

 

Właściwości myjące ma jak najbardziej OK, dobrze się pieni i ma niezły poślizg. Jednak jeśli myjemy na słońcu musimy na bieżąco spłukiwać auto sporą ilością wody. Jeśli tego nie zrobimy po zaschnięciu zostaną plamy.

 

Ze względu na to, że szampon ten dobrze się pieni z powodzeniem można go wykorzystać przy Prewashu. Na litr wody w Glorii wystarczy 40-50ml. szamponu.

 

Pogrupowane wady/zalety:

 

Plusy:

+ dobry poślizg

+ dobrze się pieni

+ cena

 

Minusy:

- zapach

- zostawia plamy po wyschnięciu

 

 

Ogółem to całkiem dobry szampon. Nie jest pozbawiony wad ale w tej cenie trudno znaleźć coś lepszego. Gdyby miał przyjemniejszy zapach i nie pozostawiał plam byłoby całkiem dobrze. W 10 stopniowej skali dałbym mu ocenę 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.