Skocz do zawartości

Gloria vs Marolex


yacek _b

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, bo raczej Panie tu się nie udzielają, Dajcie już sobie spokój z tematem.

 

Każdy ma swoją wizję i rację i nic tego nie zmieni. Ktoś, kto nie ma pianownicy po przeczytaniu wątku sam podejmie decyzje.

Nie ma co bić piany...

 

Walnijcie sobie po rudej i... na zakupy :-]

 

Deco, akurat Paweł nie tylko w tym temacie ma pewnie dużo więcej wiedzy i doświadczenia niż ty więc daruj sobie takie teksty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

maestro00, po co ankieta, większość która kupiła glorię i tak pewnie powie, że gloria jest lepsza, bo głupio się przyznać, że się przepłaciło 100 zł.

 

Tak na prawdę to gloria jest skierowana do tych, którym 100 zł więcej nie robi znaczącej różnicy, pozostali mogą się zadowolić przerobionymi marolexami i wszyscy będą zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak na prawdę to gloria jest skierowana do tych, którym 100 zł więcej nie robi znaczącej różnicy, pozostali mogą się zadowolić przerobionymi marolexami i wszyscy będą zadowoleni.

 

:good:

i wsio jasne, po co dalej to ciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ankieta, większość która kupiła glorię i tak pewnie powie, że gloria jest lepsza, bo głupio się przyznać, że się przepłaciło 100 zł.

Ew. nie powie nic o marolexie, bo go nie kupiło i nie używało. Wtedy powie "gloria jest dobra, ale nie mam porównania do marolexa". Np. ja tak mogę napisać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.