Skocz do zawartości

Subaru Impreza


KALI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cokolwiek

 

Ależ proszę bardzo.

 

Polożysz CQ na wiosnę?

Sikasz na siedząco :-]

 

Co do CQ to jest taki plan. Czy położe, nie wiem ale jestem zajarany jak dzieciak.

 

siadam po turecku i lewituje nad muszlą :mrgreen:

 

MF i aplikatory to tak tylko do zdjęcia leżą na podłodze? :o:P

 

cały czas leżały ale wcześniej podłoga umyta dokładnie, o czym pisałem na początku :)

 

 

Co do samych felg to takie już dostałem jak kupiłem Subaraka. Po zimie oddam je do regeneracji, malowania proszkowego i wtedy będzie wszystko pięknie.

 

Myśle też nad białymi na lato:

 

4673889024_9d3df0a077.jpg

3675772978_472084a64b_o.jpg

 

piotrusiek636, zloty metalic tak na felgach jak i na zaciskach. Jak są czyste i ogląda się je w słońcu to bardzo ładnie się błyszczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na lato teraz OZ ULTRALEGGERA ale mi się nie podobają.

 

45471d1185771117-experiences-oz-ultraleggera-hlt-wheels-oz_ultraleggera_hlt_bs_ci3_l.jpg

 

Nie lubie jak jest dużo ramion w feldze. Także wjadą pewnie latem białe volk'i

 

Ale to nie temat o felgach. Miałem jechać dzisiaj na myjnie ale z racje opadów śniegu i planów na wieczorne korzystanie z niskiej przyczepności, nie ma to najmniejszego sensu.

Także dzisiaj w ramach detailingu postaram się zachlapać sniego/błotem nawet dach. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie Janki bo jest duzo miejsca, nie ma krawężników i można sobie samemu wózkami wytyczyć trasę. M1 Targówek, Marywilska też sa spoko ale najbardziej lubie to co najbardizej ryzykowne i nieodpowiedzialne - jazde po ulicach, boki na skrzyżowaniach.

 

Dzisiaj napewno będę się kręcił po mieście razem z ekipą klubu Subaru, także można nas wypatrywać na miejscówkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.