Skocz do zawartości

Swissvax Seal Feed


Rekomendowane odpowiedzi

Używal ktoś Seal Feeda od SV? Szukam na zime czegoś do uszczelek, przegladałem inne tematy ale o tym produkcie tematu nie znalazłem. Czy wysoka cena tego produktu ma uzasanienie w jakości? Wiadomo jaką mamy zime i szukam czegoś naprawdę skutecznego :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215zł za 250ml to trochę przegięcie p...

 

da radę przegiąć p... dużo bardziej :D i to za 200ml :-]:-]:-]

 

dodam jeszcze że jakbyś nie nałożył: szpanerskim gąbkowym pędzelkiem, paluchem itp nic się nie maże, nie potrzeba docieranek a butlę 250ml zapiszesz wnukom. Good stuff ;) fajniejszy nawet niż Z Seal - też smalcowałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Dzięki za odpowiedzi:) U mnie niestety parking głównie pod chmurką, choć teraz na jakiś miesiąc się przeniosłem do garażu, ale auto jednak myć trzeba, a wilgoć na uszczelkach nie próżnuje przy -20 stopniach, nawet po przetarciu :P Zastanawiam się bo jednak nie raz się przekonałem, że warto zapłacić więcej kosztem wydajności i jakości, zwłaszcza w temacie kosmetyki samochodowej. Z tym, że pytania by nie było, gdyby nie cena :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt tani nie jest ale chyba wszystkie ceny SV zdążyły już przyzwyczaić użytkowników, czytając takie rzeczy nasuwa mi się pospolity cytat "zima w tym roku znów zaskoczyła drogowców" :D . Wracając do produktu, w naszym serwisie starcza na ok 3 lata (250ml), więc wnioski można wyciągnąć samemu. Spadek dla prawnuków gwarantowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się bo jednak nie raz się przekonałem, że warto zapłacić więcej kosztem wydajności i jakości, zwłaszcza w temacie kosmetyki samochodowej. Z tym, że pytania by nie było, gdyby nie cena

 

Jeżeli musi być już coś high-endowego to może warto znaleźć sobie drugą/trzecią osobę, która byłaby również zainteresowana SV SF a jeżeli nie chcesz się dzilić :) to kup Pneu'a i on też da radę przy mniejszym drenażu kieszeni z kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ja stosuję go 4 razy w roku w swoim aucie które ma 10lat i to w zupełności mnie zadowala
to faktycznie dla wnuków wystarczy. Muszę się zainteresować i pooglądać Wasze projekty. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.