Jump to content

Swissvax Seal Feed


Recommended Posts

Używal ktoś Seal Feeda od SV? Szukam na zime czegoś do uszczelek, przegladałem inne tematy ale o tym produkcie tematu nie znalazłem. Czy wysoka cena tego produktu ma uzasanienie w jakości? Wiadomo jaką mamy zime i szukam czegoś naprawdę skutecznego :-]

Link to comment
Share on other sites

215zł za 250ml to trochę przegięcie p...

 

da radę przegiąć p... dużo bardziej :D i to za 200ml :-]:-]:-]

 

dodam jeszcze że jakbyś nie nałożył: szpanerskim gąbkowym pędzelkiem, paluchem itp nic się nie maże, nie potrzeba docieranek a butlę 250ml zapiszesz wnukom. Good stuff ;) fajniejszy nawet niż Z Seal - też smalcowałem :kox:

Link to comment
Share on other sites

Hmm... Dzięki za odpowiedzi:) U mnie niestety parking głównie pod chmurką, choć teraz na jakiś miesiąc się przeniosłem do garażu, ale auto jednak myć trzeba, a wilgoć na uszczelkach nie próżnuje przy -20 stopniach, nawet po przetarciu :P Zastanawiam się bo jednak nie raz się przekonałem, że warto zapłacić więcej kosztem wydajności i jakości, zwłaszcza w temacie kosmetyki samochodowej. Z tym, że pytania by nie było, gdyby nie cena :oops:

Link to comment
Share on other sites

Produkt tani nie jest ale chyba wszystkie ceny SV zdążyły już przyzwyczaić użytkowników, czytając takie rzeczy nasuwa mi się pospolity cytat "zima w tym roku znów zaskoczyła drogowców" :D . Wracając do produktu, w naszym serwisie starcza na ok 3 lata (250ml), więc wnioski można wyciągnąć samemu. Spadek dla prawnuków gwarantowany ;)

Link to comment
Share on other sites

IMO bez sensu są tak duże opakowania w przypadku tak wydajnych produktów, ale to szerszy temat... Myśle, ze 50 ml przy zachowaniu proporcji cenowych dużo lepiej odpowiadałoby amatorskim potrzebom.

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się bo jednak nie raz się przekonałem, że warto zapłacić więcej kosztem wydajności i jakości, zwłaszcza w temacie kosmetyki samochodowej. Z tym, że pytania by nie było, gdyby nie cena

 

Jeżeli musi być już coś high-endowego to może warto znaleźć sobie drugą/trzecią osobę, która byłaby również zainteresowana SV SF a jeżeli nie chcesz się dzilić :) to kup Pneu'a i on też da radę przy mniejszym drenażu kieszeni z kasy.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
Ja stosuję go 4 razy w roku w swoim aucie które ma 10lat i to w zupełności mnie zadowala
to faktycznie dla wnuków wystarczy. Muszę się zainteresować i pooglądać Wasze projekty. :good:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.