Skocz do zawartości

Opinie i Sugestie o AutoNaBlask


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Paczka dotarła. Wszystko zabezpieczone dość grubo. Gratisy dla zamówienia to koszulka autonablask.pl i kalendarz Megsa. Wporzo aczkolwiek liczyłem że jakiś środek czy MF też wpadnie gratisowo ;) Dzięki, wrócę po więcej.

 

paka_zpsoag2m3or.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo serdecznie Dziękuje za ekspresowe dostarczenie paczki - doszła w środe wieczorem :-] Ledwo wyciągnąłem ją z paczkomatu, na górną półkę ją wcisnęli, jak pociągnąłem nogi się ugięły bo chyba z 20 kilo ważyła... a do samochodu miałem 500m :D No zachciało mi się mieć ładne auto że z wyszło 60 produktów :D I bardzo dziękuje za rabacik i dodatki ;) Weekend majowy pewnie od pewnego piątku się zacznie :ad: bo auto nie widziało wosku chyba od momentu wyjścia z fabryki 9 lat temu i może było jakims czernidłem czy szuwaksem traktowane. Pozdrawiam serdecznie i do kolejnych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczucha zamówiona u was Panowie, jakoś nawet do konkurencji nie zaglądam nigdy. Wprowadzcie jakieś chińskie torby na kosmetyki z rzepami, do bagażnika idealne rozwiązanie, bo jedna torba megsa za dużo mi nie pomieści, a bardzo często jeżdżę z kompletnym arsenałem. No a torby megsa, angelwaxa czy inne są trochę drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie 4484 już u mnie :)

Cholera ciekawe kiedy SG ogarnie w końcu te cieknące nakrętki... przez to ubyło prawie 50 ml EF Wheel Cleaner, na szczęście było tak bardzo zabezpieczone, że preparat nie wylał się na gratisowe naklejki czy też resztę produktów :)

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za informację o paczkach cieszymy się że jesteście zadowoleni z zakupów u nas obiecujemy że nie następnym razem też tak będzie ;)

 

Patryk coś tam szukamy ale jest ciężko :)

 

Krzysiek dostałem info że już będą nowe nakrętki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.