Skocz do zawartości

Dzisiaj w WWL...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czyli to ta myjnia. Piana była bardzo nierównomierna. Maszyna raz sypała śniegiem raz pluła roztworem. Przy spłukiwaniu było widać gdzie poszedł za mocny roztwór. Ale co do aplikacji PNS się nie upieram. W końcu stawiam w tej zabawie pierwsze kroki. Tak czy inaczej piana dobrze domywa. Tylko ciśnienie mogło by być lepsze. Pod tym względem jednak Myjnia na Fabrycznej rządzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piana była bardzo nierównomierna. Maszyna raz sypała śniegiem raz pluła roztworem.

to juz wynika bardziej z technologii myjni - nie jest łątwo ustawić by pieniła równomiernie

 

Przy spłukiwaniu było widać gdzie poszedł za mocny roztwór.

Bardziej wziął bym pod uwagę że w dzień jest mega gorąco i jak polałeś pianą na lakier który ma 60 stopni (tudziez swiecilo słońce) to widać zacieki/przyschnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy, zeby te LSP usuwac bezdotykowo piana. Cos musialo pojsc nie tak przy aplikacji.

 

Można nawet usunąć lakier do gołej blachy :) Sprawdzone. :mrgreen:

(musi po prostu trochę posiedzieć) edit: dla ścicłości, był płynny roztwór, a nie stricte piana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek, bardziej chodziło mi o to że w jedym miejscu kropelkowanie jest niezłe a w innym żadne.

 

Podjechałem dzisiaj czystym autem zrobić drugi test i zapianowałem auto podwójnie, czyli obszedłem je z lancą dwa razy. O wynikach nic obiektywnego nie mogę powiedzieć bo kropelkuje po prostu słabo albo wcale. Tak samo jak wczoraj.

 

W każdym bądź razie fajnie że rynek bezdotyków się rozwija. Na pewno skorzystam jeszcze z tej myjni nie raz. Ale tym razem przed kompletnym procesem a nie zaraz po nim :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.