Skocz do zawartości

Dzisiaj w WWL...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

łosiowe pomioty

Na Dzikim Zachodzie już stalibyśmy przed Saloon'em... Ech, geno, geno... :dontknow: Jedynie wiek Cię broni... :P

 

Poza tym gdzie volvo do szybkiej jazdy.

Eee - na torze?

 

Nie ja - zresztą wiadomo - "zza klawiatury, to każdy jest miszczem" (pozdrawiam hejterów... :P ) - ale Volvo to nie tylko

idealny samochód do bycia odwożonym z imprezy

 

 

Choć rolki/starty pewnie by przegrał... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ayrsen, mam szacunek dla D5tek, fajne auta, idą dobrze momętę, środek jak kanapa przed TV, do tego mega bezpieczne, mega wygodne okej ;)

 

Ale robienie z T4/T5 w seryjnych 1,6t autach uberkilerów i objeżdżaczy wszystkiego co się da - tego nie zniese 8-)

 

Nowe S60 T6 w Polestarze - oj jeździłbym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ayrsen, mam szacunek dla D5tek

Nie wiem, nie aspiruję, nie prowadziłem / nie podróżowałem, jakoś nie przepadam za mazutem... :dontknow:

 

Polestar? Chyba, że mówisz o tym...

 

P.S.1. S60 - nudne, nudne, nudne - jak przed TV... :dontknow:

 

 

P.S.1. S60R. MY'03. 2521 cm. 300KM, 400Nm. Kiedyś robiło wrażenie. Dziś dłubnięta OCT RS jest szybsza. Co zrobić - nie wiem. Na pewno nie zamieniać się... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No umówmy się, ile trzeba przerabiać takie volvo, żeby było bardzo szybkie na torze... Nie mówiąc już o tym, że coś im się pomyliło i zaczęli wsadzać napęd nie z tej strony. Lubię swoje Volvo, bardzo przyjemna odmiana jak przesiadam się z BMW, ale jeździłem V70 I i II R i dla mnie jest to dalekie od sportowego samochodu, już nawet pomijając osiągi, to wrażenia z szybkiej jazdy jakieś takie nieciekawe, zdecydowanie większą frajdę dawało mi E36, nawet jak jeszcze było seryjne. Chętnie się kiedyś spotkam na torze, bo jak sam mówisz- zza klawiatury każdy jest miszczem (oczywiście bez spiny, dla samej frajdy) :good:

 

Ale S60 Polestar to inna liga, świetna fura :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się kiedyś spotkam na torze, bo jak sam mówisz- zza klawiatury każdy jest miszczem (oczywiście bez spiny, dla samej frajdy) :good:

Spotkaliśmy się ostatnio w 3M na gokartach - cóż - Autodetailing skopał mi tyłek, ale co zrobić - chylić czoła i biegać, biegać, biegać - choć i to nie pozwoli zrównać mas startowych... :kox:

 

Podczas wyścigu strzelona opona i po zawodach - ostatnie miejsce - widać oddające umiejętności... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 70KG, więc na gokartach mam handicap :P

Jak nic - ale znam też sporo lżejszych...

 

Ale jeździsz na jakieś trackday'e swoim S60?

Dobre... :roll:

JM63 - jeśli znasz jakikolwiek tor o równej nawierzchni w Polsce północnej, to ja bardzo proszę o informacje - nie - Borsk się nie liczy...

Kiedyś coś/gdzieś/czymś tak - 2011/2012/2013 nic - w 2014 pewnie będzie jakiś come-back, ale o czym tu pisać - zaraz będzie...

 

28705d1249474228-my-new-straight-razor-stand-44789.-thread-completely-useless-without-images-1-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins napisał/a:

gdzie moje fele?!

 

 

zaglądałeś już do środka? :evil:

 

 

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

To ja więcej imprez nie robię :cry::cry::cry::cry:

 

Tak to jest cyganów zaprosić :mrgreen: Idę przeliczę złote klamki :oops:

 

U mnie też byli :/

Jakaś szajka w WWL grasuje i gwiazdy rozbiera... :o

 

 

Obrazek

 

gwiazdy rozbiera...

 

No nie wiem czy tylko... u mnie też byli. Poloneza nie oszczędzili :dontknow:

 

 

Obrazek

 

Panowie!!! wygląda na to że mamy problem na dzielni :dontknow:

 

wp20130611007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parcie na PSB ale z niektórymi z (***) nie uda się wygrać bez sprawdzonych produktów :?:o

 

Na szczęście odkopałem rodzynki z pomiędzy past wielkich korporacji i chyba to będzie rozwiązanie :mrgreen:

 

Obrazek

 

 

Biorę się za robotę :P

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Będą testy :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.