Skocz do zawartości

Dzisiaj w WWL...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kto ma dobry środek/sposób na nie parowanie szyb ????
Na lustrze w łazience to wszystko pięknie działa :)

Nałóż na przednią szybę w aucie i pojeździj trochę w nocy - wtedy pogadamy ;)

A potem spróbuj to jeszcze zmyć z szyby :mrgreen:

 

 

Ja problemów z parowaniem nie mam :P:P:P

 

Testuję na próbę i na chwilę obecną cudów nie ma :?

 

Z docieraniem jest duży problem (ciągłe "mazy" o których mówisz) ale ze zdjęciem jej żadnego problemu :?

 

Mają coś ulepszać jak produkt będzie godny polecenia powstanie docelowy temat i oficjalne testy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie aktualne :D poradizelm sobie :D wywalilem mokry filtr przeciwpylkowy :D

to jeszcze znajdź przyczyne dlaczego był mokry. w megane II sie zapycha po jakimś czasie odpływ z podszybia i sobie woda leci przez kanały wentylacji na filtr i ewentualnie na podłoge ;) udrożnienie tego to 5min roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie :) bedzie nowy czysty filtr i poskladane jak trzeba :) to chwilowe rozwiazanie :P astra ma gowniana konstrukcje podszybia niestety, ale bez filtra tez da sie jezdzic, przynajmniej w zime to tak nie przeszkadza, na przyklad moja calibra w ogole nie miala filtra, a tez jakis talent polozyl szmate ktora byla wiecznie mokra, po wywaleniu parowanie nie wystepowalo :) tak czy siak bedzie ogarniete :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morieris, też mnie to wczoraj spotkało... skrobanie przedniej szyby od środka :lol: :lol:

 

no to jak jutro będziesz wracał z trasy do domu nagrzej porządnie wnętrze samochodu i po przyjeździe otwórz wszystkie drzwi na 5-10 minut aby się przewietrzyło ... kilka razy i problemu nie ma ...

 

pod warunkiem wcześniejszej wymiany/oczyszczenia filtra kabinowego

 

U mnie działa :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie :) bedzie nowy czysty filtr i poskladane jak trzeba :) to chwilowe rozwiazanie :P astra ma gowniana konstrukcje podszybia niestety, ale bez filtra tez da sie jezdzic, przynajmniej w zime to tak nie przeszkadza, na przyklad moja calibra w ogole nie miala filtra, a tez jakis talent polozyl szmate ktora byla wiecznie mokra, po wywaleniu parowanie nie wystepowalo :) tak czy siak bedzie ogarniete :)

Ale póki co możesz robić za naczelnego testera anti fog'ów :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.