Skocz do zawartości

Dzisiaj w WWL...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zapyziały/zakatowany dziad, ale równy, nie ulepiony, nie z "posiadałą" szpachlą, bez trytytek etc pisać PW :evil:

 

Odpicujcie mi to mondeo co stoi w garażu, bo już patrzeć nie mogę... Szczotki na BP są chyba powlekane diamentem :zly:

A ja głupi myślałem, że żółty pad, menzerna 2500 i będzie ładnie odświeżony.... Po czwartym przejeździe fg500 na białym flexi zmieniłem zdanie :(

 

:D

 

Pawle, jak chcesz to mogę załatwić coś do solidnej relacji pod znakiem Gwiazdy :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seksu tez nie wolno w niedziele?

W niedzielę jak najbardziej ponieważ to w celach mocno prokreacyjnych a jak wiadomo każda jednosta społeczna zakładająca rodzinę powinna napłodzić tyle potomstwa ile w bilijnych opowiaściech można przeczytać więc ksiądz nie miałby chyba nic przeciwko takim rodzajom "prac wysokiego ryzyka" w niedzielę :mrgreen::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pomału zaczynam rozumieć dlaczego powstały powłoki jak CQ itp

 

 

Nie lubiłem nigdy Hondy ale teraz to już w ogóle nawet nie będę patrzył w jej stronę ....... :wallbash::wallbash::wallbash:

 

Gówniany samochód i gówniany lakier :x - sorry jak uraziłem właścicieli tej marki 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja opanowana :P idzie teraz jak z automatu :-]:-]

 

Parę fot "standardowych"

 

img0051z.jpg

 

img0052gwr.jpg

 

img0055qo.jpg

 

img0057pd.jpg

 

Został jeszcze finish ale nie jest żle :-]:-]:-]:-]

 

Nie takie straszne jak się wydawało 8-) jakby co dawać hurtowo :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

ps. nic nie pisać o oklejeniu :zly: taśma mi się skończyła a stara nie trzymała nic a nic :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.