Skocz do zawartości

Dzisiaj w WWL...


Rekomendowane odpowiedzi

seria wypluła tylko 260ps

 

nie bardzo w to wierzę - oczywiście mówimy o sprawnym egzemplarzu... Choć zgadza się, pierwsze sztuki (połowa 2009 roku) miały "problem" z brakującą "3" z przodu :/ . Rozwiązał go kolejny soft, zdrowe serie od początku 2010 roku bez problemu wydają 300+ i praktycznie w 99% przypadków jest "gratis" w Nm. Mój po 4 tys km, paliwo 98 wypluł 300km i 467 Nm. Tylko że pomiar w Kreatorze Mocy, więc some says, że się nie liczy :D

 

W temacie, to jeśli wszystko sprawne, do ASO Ford - bez problemu wrzucą świeżutki soft, teraz bodajże CK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wielkie dzięki za odpowiedź. Oficjalną odpowiedzią jaką dostałem od znajomego jest to, że RS tak wychodzą, tzn. w ogóle nie trzymają serii. A egzemplarz raczej musiał być zdrowy, ponieważ właściciel myśli obecnie nad modami w okolice 350ps ;) W ucieczkę ok 40ps trudno było mi uwierzyć, ale raczej potwierdziły się moje przypuszczenia, tzn. hamownia coś niedomaga, ponieważ u mnie też pomiar wyszedł zaniżony :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj...dawaj, pomacać nie mogę to chociaż pooglądam :dontknow:

 

może i lepiej że Ciebie nie ma bo zakwasy będą od roboty że ho hooooo.................

 

 

 

Do znawców : Co to za wtrącenia na lakierze ?? :o:o:o Dokładnie jak te w kółeczkach, jest ich pełno jak widać?

 

img9358k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz fote w lepszej rozdzielczości ?

 

mam coś podobnego u siebie jeżeli dorze rozpoznaje

 

w moim przypadku to coś w rodzaju watterspotów które wraz z mocno wypieczona rzywicą z drzew wżerają się w lakier , w przeciwieństwie do ptasich odchodów są to płytkie uszkodzenia w klarze i dosyć szybko da się je wyciągnąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby transport w warunkach czysto tropikalnych z mocnym zasoleniem mógł wyrządzić takie szkody na lakierze? ale z tego co było mówione to chyba nie, bo wtedy wszelkie elementy nie zabezpieczone przed korozją już dawno ruda by zjadła :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, widzianego dziś na małej radzymińskiej pare minut po 20.

 

:roll: zgadza się, ale nie kojarzę żadnego, podejrzanie "ciekawskiego" wzroku :D:P - skupiałem się na kałużach i dziurach... :thumbdown:

 

RS'ik się świecił aż miło

 

po jednym ze spotów, bez szybkiej korekty nie wyjeżdżam na miasto... :D:lol:

 

Pozdrawiam :good:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.