Skocz do zawartości

Dzisiaj w WWL...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chciałbym takie obrazy nędzy i rozpaczy :lol:

img1147dk.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=45O3FJAA3oA&list=UUGoSSgJtufs2G4IDgKuhIkg&index=2&feature=plcp

 

Strach pomyśleć co ten samochód przechodził, bo na szybach są gorsze swirle niż u Ciebie na lakierze. już nie wspomnę o tym, że na dachu ktoś musiał jeździć na łyżwach i zderzaki z każdej strony przytarte do podkładu :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 warstwy?

 

dokładnie to nie, ale ciepło :song:

"Lepszy" tył - jedna warstwa, aplikatorem, od serca, bez żałowania i ważenia słoika, z namaszczeniem i entuzjazmem, prawie jak mój Wielki Imiennik :kox::D

"Gorszy" przód - jedna, ultra, mega cienka warstwa, prawie jak ... ( :P ) tym samym aplikatorem, wosk jak najbardziej widoczny "pod światło" :-]

 

Różnic i trudności w "dociarankach" nie było istotnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lepszy" tył - jedna warstwa, aplikatorem, od serca, bez żałowania i ważenia słoika, z namaszczeniem i entuzjazmem, prawie jak mój Wielki Imiennik :kox::D

 

"Gorszy" przód - jedna, ultra, mega cienka warstwa, prawie jak ... ( :P ) tym samym aplikatorem, wosk jak najbardziej widoczny "pod światło" :-]

 

Hmm - jak to było?

wosk (...) tak samo kładziony

;)

 

Czyżby nowe trendy w nakładaniu wosku na sezon A.D. 2012? 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że mniej niekoniecznie znaczy lepiej? A ruchy koliste, czy proste?

Przedwczoraj zrobiłem carbonem dach- z jednej strony zgodnie z zaleceniami na stronie Zymola, a drugą klasycznie, kolistymi ruchami bez spuszczania i poszukiwania wosku z latarką. Dzisiaj rano wyraźne różnice we wzrokach szronu :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jak ostatnio sprawdzałem, gdzie jeszcze został Wolf's nałożony w listopadzie to okazało się, że najlepiej to wygląda na dole lewych, tylnych drzwi...

I z pewnością doły drzwi zostały zrobione mniej oszczędnie, bo środek też ledwo widoczny na lakierze a szczególnie już przy nakładaniu na dolne partie nadwozia - więc coś w tym jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JM63, ma być cienko, ale nie ultra cienko ;) Wszystko jest zależne od wosku i jego wydajności. W tym przypadku należało nałożyć cienką warstwę i dobrze ją rozsmarować. Traktowanie po macoszemu dawką wosku nigdy nie jest dobre - IMHO - tak jak i babcinna przesada.

 

A tak poza tym:

 

To widać, że Gruby się wczuł i smarował myśląc o swoich detailingowych autorytetach... Pytanie, o czym myślał wówczas Pavlik? :o:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, o czym myślał wówczas Pavlik?

 

odpowiedź:

 

o swoich detailingowych autorytetach

 

:-]:P

 

oczywiście powyższe zamieszanie nie oznacza że "od dziś smarujemy grubo" :song: Marka wosku, konsystencja, przygotowanie powierzchni, temperatura, wypocenie i kilka(naście) innych zagadnień z zaawansowanej fizyki kwantowej... :D

 

Aby przerobić kilka wariantów, uzyskać maksymalne osiągi i zauważyć różnice w zachowaniu wosku - jedynie metoda 3 x T...innej nie ma... :dontknow:

 

Testy, Testy, Testy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby przerobić kilka wariantów, uzyskać maksymalne osiągi i zauważyć różnice w zachowaniu wosku - jedynie metoda 3 x T...innej nie ma...

 

Testy, Testy, Testy...

A myślałem, że wystarczy poczytać trochę DW i już jest wszystko opanowane :mrgreen:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, a myślisz, że jak "dooglądnę" sobie jeszcze filmy Junkmana na YT to będę mógł od razu zacząć z grubej ruru i założyć International Company notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych? pół-środki mnie nie interesują. Osobiście wolałbym tak pochodzić sobie po hali w pantofelkach o czubie tak ostrym, że mógłbym przebijać opony, napić się rozpuszczalnej kawki-plujki z klientem, pokazywać mu kolorowe foldery i ogólnie tak w białej koszuli na spinki "pobiegać" po zakładzie i, żeby samochody poniżej wartości 500 tys zł mi nie przyjeżdżały bo to na podjeździe nie będzie dobrze wyglądało. Myślisz, że może mi sie udać? :mrgreen:

 

P.S. Czytalem jakieś poradniki o skutecznym marketigu i poradnik Bernarda Muddofa jak prowadzić biznes więc chyba powiniem podolać? Mam też zegarek Zenitha a czytalem tutaj na forum o tym, że trzeba znać punkt zenitu więc powinno chyba starczyć to co mam w glowie :-]:mrgreen:

 

P.S. Dobrze, ze to "lużne..." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedbale zarzucony na szyję szal, to co? zapomniałeś?

Szal i klamra zarezerwowane są na łikendy jak pakuję do wozu blond tlenione piękności o aparycji zbliżonej do żab z ustami przypominającymi te jakie mają przyssane glonojady do szyby akwarium ojca :)

 

Nie przeszedłbym selekcji gdybym zalożył też pantofelki bo selekcjoner powiedziałby mi, ze jestem niebezpieczny dla otoczenia ludzi bawiących się w lokalu :) A klamra i szalik nie są groźne i dodatkowo noszac je wysyłam sygnały dla panów o zniewieściałych ruchach, że jestem razem z nimi w drużynie a glonojady to tak dla przykrywki zabieram :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paaany...w momencie gdy Gruby odczyniał Dalton'a, musiałem dach smarować, ale tamten Paul to pikuś w porównaniu z tym, który smarował Volvo Concours'em :D

gruby_RS, uzbierałem troszkę miedziaków i jak jutro nie będzie padać to podjedziemy i zobaczymy efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.