Skocz do zawartości

Dzisiaj w WWL...


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie dziś na WWL-ach, w przeciwieństwi do sąsiedniej braci, dopadają jedynie refleksje. Nijaki się to nie ma do lokalnego pędu ku "robocie"...

Jeszcze nie czas, jeszcze nie ta chwila, za zimno. :dontknow:

 

Wydumałem, że...

w tym sezonie obiecuje sobie nie smarować już żadnych 50'ątek. Robię tylko po całości, bo zaczyna mnie powoli irytować ta bezustanna, wewnętrzna pokusa ciekawości.

 

"Co tam? Jak tam? Który lepszy? Który gorszy?"

 

A jak jakieś dziwne rzeczy się dzieją to nachodzą kolejne pytania:

 

"czy może źle było podczas aplikacji, wilgotność, temperatura, zły szampon do tej połówki" :idea::mrgreen:

 

Smarować, cieszyć się, jeździć i tak raz na miesiąc, może czasem dwa.

Maska ma być zawsze perfekt, bo dziewczyny to lubią.

8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mnie dziś na WWL-ach jedynie napadają refleksje. Nijaki się to nie ma do lokalnego pędu ku "robocie"... Jeszcze nie czas, jeszcze nie ta chwila, za zimno.

 

To fakt ale już nie mogłem patrzeć na Isuzu :?

 

Smarować, cieszyć się, jeździć i tak raz na miesiąc, może czasem dwa.

 

Przy ilości posiadanych wosków to i co 2 tyg wypadałoby aby sezonu starczyło :mrgreen:

 

"czy może źle było podczas aplikacji, wilgotność, temperatura, zły szampon do tej połówki" :idea::mrgreen:

 

Takie pytania sobie dziś zadawałem przy nakładaniu wosków :kox::kox::kox::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Aby Zymolek nie miał przewagi w HDC , woski położone na cleaner RaceGlaze :o

 

 

Czyli Destiny jest dyskryminowane? Powinno chyba być Destiny na HDC BL na cleanerze Race Glaze? Niby wszystkie cleanery pod wszystkie woski ale jak testujemy to warunki powinny być równe... Albo np oba woski dac na Clenear Fluidzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Destiny jest dyskryminowane? Powinno chyba być Destiny na HDC BL na cleanerze Race Glaze? Niby wszystkie cleanery pod wszystkie woski ale jak testujemy to warunki powinny być równe... Albo np oba woski dac na Clenear Fluidzie...

 

Luzik po to są testy ;) A tak naprawdę to już nie miałem siły na HDC :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ja tam się nie ciśnieniuje :-] Po prostu dla mnie test powinien być miarodajny a ten mi wygląda na ciut oszukany :o Ale nie jest to dział testy więc możesz robić na co masz ochote i chill :D

 

Swoją drogą Race Glaze pod Destiny i HDC pod BL było by ciekawe :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ja nie wiem co Wy macie z tym HDC, co w nim nie pasuje? Serio pytam bo ja jestem bardzo zadowolony a minusów nie widzę... A wszyscy jakoś nie chętnie do niego podchodzą. Może ja coś źle robie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ja nie wiem co Wy macie z tym HDC, co w nim nie pasuje? Serio pytam bo ja jestem bardzo zadowolony a minusów nie widzę... A wszyscy jakoś nie chętnie do niego podchodzą. Może ja coś źle robie :oops:

 

Oprócz tego strachu przed zasychaniem :/ to Nr 1 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania sobie dziś zadawałem przy nakładaniu wosków :kox::kox::kox::D:D

 

Noo... to jak takie myślenie o konsekwencjach podczas "czegoś miłego" i czar pryska :D

 

Pierwsze i najważniejsze przykazanie :good:

 

Można byłoby ułożyć jakiś dekalog :o:song:

 

plany na sezon są...

 

Zabrałeś się już za to Gallardo? :mrgreen:

 

to Nr 1

 

Dodam: HDC Oszust Nr1 ;) ale tak to daje radę pięknie...15053658832940868751.png

 

dowcip tygodnia...

 

wyszedł mi? :mrgreen:

Nie, no poważnie... trzeba się powoli opamiętać, bo zaczynam gubić przyjemność. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, cleaner RG rzucałeś ręką czy maszynerią?

 

Ręcznie ;)

 

[ Dodano: 12 Marzec 2012, 20:53 ]

Chyba z niedzielnego woskowania "gówno" będzie :/ w nocy troszkę przymroziło i takie oto 50/50 wyszło :(

 

No zobaczymy jak doją sobie radę woski za grubą kasę na mrozie :mrgreen:

 

img0122zw.jpg

 

 

Ale widać że nawet inaczej marzną :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat zacichł, brak motywacji, natchnienia...ej gdzie to słoneczko :|

 

Ale, aby nie było,że całkowita cisza...nareszcie w temacie mojej miejscówki coś drgnęło. Ostatnio było zbyt dużo roboty aby ktokolwiek mógł zająć się malowaniem i wykańczaniem...ale roboty powiedzmy są na półmetku. Jeszcze tylko jakieś paski, paseczki no i podłoga:

210320123325.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yukon, ładnie to tylko na zdjęciu, ściany nie równe, brak gładzi....amatorka, ale chodziło o to aby zrobić szybko i po kosztach, ale podłoga pójdzie przez firmę i troszkę skubnie po kieszeni. Trzeba jeszcze zaprojektować jakieś krateczki, co by woda miała gdzie spływać :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.