Skocz do zawartości

Dzisiaj w WWL...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tak tak :wallbash::wallbash:

 

jak już wszyscy się wypowiedzą na nie :zly::zly::zly: (oczekujący furki za mln$$$$$) to pomału, reszcie zainteresowanych przedstawię parę zdjątek z prac bo "furka" (a raczej wrak :wallbash: ) ma na sobie w chwili obecnej parę ciekawych wosków, nie dostępnych na naszym rynku :-]:-]:-]

 

(jeden z nich leci jako prezencik - za trafne typowanie o czym juz pisał gruby_rs)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 4 dni czekałem, nie spałem, śledziłem, w poracy darli r.....j że sie opi...... a to wszystko na marne ehhhhhhhhh spodziewałem się innej fury :zly::zly::zly:

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

ps. to pewnie Wasza relacja i ten natłok ludzi czekających sprawił że rządowe strony sie wysypały :mrgreen: FBI już do Was jedzie :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 4 dni czekałem, nie spałem, śledziłem, w poracy darli r.....j że sie opi...... a to wszystko na marne ehhhhhhhhh spodziewałem się innej fury :zly::zly::zly:

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

ps. to pewnie Wasza relacja i ten natłok ludzi czekających sprawił że rządowe strony sie wysypały :mrgreen: FBI już do Was jedzie :lol::lol::lol::lol:

 

przepraszamy nie potrafimy robić superfurek (astony itp) tylko takie pażdzierze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gtechniq Mike, Nie tylko Ty :)

 

Muszę przyznać, że moja ciekawość osiągnęła tak wysoki stopień, że kobieta widząc jak co chwile otwieram komputer stwierdziła że sama wyjdzie z psem bo na pewno nie dam mu się wysikać i wrócę za 2min. Na relax dostałem jeszcze zimniutkie piwo...yeah

 

6b89f964b1f3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, machnąłem się tylko Transit-Transporter. Typ i kolor trafiony :P:D

 

A tak serio, to praca nad takim zapuszczonym parchem (mówię o stanie lakieru i wnętrza) jest dla mnie znacznie bardziej zachwycająca niż chuchanie nad trzymanym w ideale cacku. Dopiero pokazuje moc detailingu. Poczułem to na własnej skórze jak g*wnianą polerką na bawełnianych padach dość konkretnie przeobraziłem mojego Focusa o naprawdę wiele, nie tylko w moich oczach. Choć do ideału mu daleko i nigdy go nie osiągnę. :o

 

Gratki za robotę, bo coś czuję że podwoiliście wartość VWeja. Czekamy na więcej fotek, bo przemiany tego typu robią wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.