Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

saddam, ściągnij teraz ten swój filmik z YT i porównaj wielkość pliku z tym który masz oryginalnie na kompie - dowiesz się o ile cię YT okroiło :-]

Takie filmiki to fajnie wyglądają z amerykańskich, słonecznych dróg z ładnymi widokami. A nie ta nasza szaro-bura rzeczywistość i ciągle pada.... no ale na czymś musisz trenować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ladnie ladnie :)

Ja narazie temat edytowania filmow odpuscilem troche ze wzgledu na brak szybkiego kompa.

Jak zaczolem czytac ostatnio o edytowaniu to mnie glowa rozbolala i postanowilem ze narazie nowego hobby nie bedzie :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, A GoPro jezdzi z Toba jako rejestrator?

Czy pojechl do "szuflandii"?

 

Nie no szuflandia nie.

Jezdzi ze mna i mam ja "prawie" wszedzie :D

Ostatnio bylem na wycieczce w Bergen i zapelnilem 2x16GB i wyladowalem 2 baterie.

Wzrok ludzi na mnie z kamera na glowie, bezcenny. :lol:

Fajne rzeczy sie ponagrywaly. Timelapsy jakies tam tez zrobilem, moze wstawie jakos kiedys.

Chodzi o to, ze nagrywac, odcinac i wycinac to jest prosto ale ja mam ochote na cos wiecej z filmami. A to troche zajmuje czasu jak ktos samouk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze nagrywac, odcinac i wycinac to jest prosto ale ja mam ochote na cos wiecej z filmami. A to troche zajmuje czasu jak ktos samouk.

Mówisz, że chciałbyś robić coś takiego? :)

 

Filmik daje rade :shock: Nie wiesz czym to było kręcone ? Bo chyba nie go pro ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No zesz!! Mam kumpla w USA ktory wraca za 2 tyg do no i mial mi zabrac troche stuffu go GoPro.. Ale te gamonie znowu przesunely premiere pilota :(

"Wi-Fi BacPac™ + Wi-Fi Remote Combo Kit" Available Summer, 2012 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim softem ogarniacie te mp4 z Hero2???

 

Miałem przyczepioną do szyby do góry nogami i po zgraniu na kompa muszę obrócić filmy o 180 stopni.

Pliki do 1GB przelatują bez problemu przez Free flip and rotate'a, ale większe nie dają rady - wiesza się... :(

 

Z kolei soft z Mac'a - iMovie nie ogarnia MP4... ehhh... doradźcie, bo mnie ku&^(wica strzeli... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes, na maca najlepsze do konwertowania jest fcp z kompresorem ale to wyższa półka...

 

ale polecam tobie ściągnąć programik MPEG streamclip a przy jego pomocy zrobisz wszystko: obrócisz, zmienisz format, kodek, jakość. Prosty konwerterek ale nawet masowe 30 godzinne konwertowanie filmów mu nie straszne :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.