Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

Ta jest mniejsza i poprawiona

http://www.actioncameras.fr/camera_emba ... ifthd.html

Niestety cena tez zmodyfikowana czyli dogonila GoPro Hero2

 

no to ja czekam na jakąś relacje czy filmik, bo sam sie nad nią zastanawiałem. GoPro wg mnie zupełnie nie praktyczna z wyglądu (nie podoba mi się). Co innego Drift czy Contour :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przepraszam strasznie za opóźnienie, ale generalnie kamerek wszędzie brakuje i chłopaki czekali na dostawę - powinny być na stanie w przyszłym tygodniu, w tej chwili są duże targi branżowe i wszędzie zamieszanie, ale myślę że przyszły tydzień to już pewny termin.

 

Na początek mogę zaproponować dwie kamerki GoPro HD 2, zestawy Motorsports lub Outdoor, w cenie 1100zł.

 

Pierwszeństwo mają koledzy Saddam i Mat's, którzy pierwsi zgłosili zainteresowanie tematem na PW. Nie wiem ile uda mi się załatwić kamerek w tej cenie, ale podejrzewam że maksymalnie pięć, stąd jeśli ktoś jeszcze chciałby na zapas się "zapisać" proszę o informację. Proszę też wyżej wymienionych kolegów o info do następnej środy, czy decydują się na zakup, może być na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze to z akcesorii ori ale widac ze nie. Takie cos jak statyw do reki, widzialem tez w Norwegii ale nie wiem jak to sie nazywa..

 

Ten goscio to mistrz!! omg, gacie pelne

 

http://www.youtube.com/watch?v=rFQc7VRJowk&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, zakładam więc że chodzi Ci o FlyCama, GlideCama i im podobne, tzn. akcesorium pozwalające na płynne, pozbawione wstrząsów filmowanie z ręki? ;)

 

rsc%20small%20ULTRA.jpg

wpd150-2.jpg

 

Szukaj pod wyżej podanymi nazwami, ewentualnie, jak masz dostęp do narzędzi, tokarki etc, to możesz sobie samemu coś takiego zmajstrować, widziałem rewelacyjne prace na polskich forach dyskusyjnych, tylko trzeba mieć tę odrobinę Adasia Słodowego w sobie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, zakładam więc że chodzi Ci o FlyCama, GlideCama i im podobne, tzn. akcesorium pozwalające na płynne, pozbawione wstrząsów filmowanie z ręki? ;)

 

stawiam raczej, że Makki-emu chodzi o coś takiego

 

http://www.abcsurf.pl/towar-6212-uchwyt ... _shot.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja do GoPro też czekam na WifiBackpack.

A rzuć na PW za ile możesz mieć tą opaskę na głowę.

 

Panowie, ja w tych kamerkach orientowałem się "na bieżąco" dobre 3 lata temu, teraz wypadłem trochę z obiegu, jak chcecie info o konkretne akcesoria, to bardzo proszę o konkretne nazwy, modele, symbole, na PW ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagram cos jeszcze noca i sam ocenisz

Dzien super ale pierwsza proba nocna slabo.

Mozliwe ze one wszystkie tak maja bo na necie nie widzialem niczego co powala jakoscia przy nocnym oswietleniu.

Co mi nie pasuje to to ze kamera nie nagrywa kiedy sie laduje.Przy wymianie baterii nie trzyma ustawien czasu(daty, godziny)

Troche zachodu z montazem i demontazem w samochodzie( nie chce kusic zlodzieja )

Za to wyswietlacz i pilot :good: sa super choc wyswietlacz troche za maly.

Gdybym wybieral jeszcze raz dzisiaj to mimo niedogodnosci Drifta i akcesoria . :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.