Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

kto coś podpowie bo nerwa złapałem, moja nowa kamerka G1WH z aliexpress w dzień nagrywa jak złoto, noc to kompletna porażka, na całym obrazie wyskakują jakieś białe pixele szczególnie przy krawędziach, nieraz nagle zniknie co, filmy w nocy zajmują 3 krotnie więcej niż w dzień na tych samych ustawieniach (dzień ok 270mb 3 minuty, noc pod 700mb...)

 

W dzień niby ok ale test dzienny był robiony łacznie przy 6 minutowej pracy kamery a nocą nagrywała już prawie godzinę więc może się grzeje coś i wali takimi efektami, grzebię w www i ani słowa nie mogę znaleźć by ktoś miał taki problem, zalatuje mi tutaj ewidentnie uszkodzoną kamerą bo co innego?

 

wychodzi coś takiego, oglądajcie od 2:00, potem są efekty specjalne :x

https://www.youtube.com/watch?v=A_KinQq ... Vv9V-Djdfg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś autowrzutę, link, który wklejałem wyżej ?

Jest tam kolega pizdys,fachowiec i opisywał jak rozpoznać podróbkę.

A nagrywasz w 1080p ? Bo podobno jest spora różnica w jakości 720p a 1080p

 

Dobra, myślę, że sie pizdys nie obrazi jak go zacytuję z pierwszej strony:

"jak rozpoznac oryginalna G1WH?

 

1) ma mozliwosc zrobienia ZOOM przyciskami po lewej stronie, wiec sprawdz czy jest ZOOM,

2) w Menu musi byc funkcja WDR, w przeciwnienstwie do kamer DOD mozna WDR aktywowac lub nie (off/on).

3) oczywiscie po nagraniach nocnych szybko stwierdzisz czy to oryginal (o ile twoja przednia szyba jest w dobrej kondycji) czytaj tu: viewtopic.php?f=28&t=2978

4) w menu "rozdzielczosc" powinna byc opcja 720p@60FPS, pomimo ze nie dziala jak trzeba to powinien ten tryb tam byc.

5) obiektyw w G1WH (szklo) jest plaskie.

6) kamera powinna dzialac z samsung 64GB na FAT32 (Samsung Electronics 64GB Pro microSDXC Extreme Speed (UHS-1) memory card (Model: MB-MGCGB/AM), sandisk 128GB i tez dziala, "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamera to oryginał, wszystkie podpunkty wyżej się zgadzają, w dzień nagrywa świetnie (przynajmniej pierwsze 7 minut bo tyle testowałem) w nocy masakra ale może ma to związek z tym, że już godzinę nagrywała?

 

temat z autowrzuta znam, prawie cały czytałem, napisałem już do sprzedawcy tomtop

 

dzień:

https://www.youtube.com/watch?v=sjGbJAGavqk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam dobrej kamery do auta, budżet kończy się na 8 stówkach. Byłem przekonany do MIO (teraz pozmieniali numerację i ciężko mi napisać coś z głowy) ale teraz skupiłem się na DOD 430 a może i wyższym modelu. Warto brać czy kupić G1WH- nie wiem jak jakościowo ona stoi a i ma minus w postaci braku gwarancji w naszym kraju (chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gwarancja mozesz kupić tutaj http://vat19.pl/pl/

Dod np tutaj http://www.kamerysamochodowe-24.pl

lub poszukać na allegro.pl

ale przed podjęciem decyzji zobacz forum autowrzuta.pl i nagrania poszczególnych polecanych przez nich kamer zwłaszcza wieczorem/nocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie uchwytu do G1WH, kupiłem ostatnio dla ojca taką kamerkę i jak otrzymałem przesyłkę to doznałem szoku jakim chłamem jest uchwyt do montażu tej kamery na szybie. Kilkukrotnie próbowałem go zamontować wsuwając ten kwadrat w otwór, ale nic tam się nie blokuje, brak jakiejkolwiek zapadki, jak to w ogóle zamontować, bo cały czas się wysuwa ten uchwyt z kamerki. Chyba, że trzeba kupić jakiś alternatywny uchwyt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekają na ten uchwyt. Dokupują od Doda (jeśli dobrze pamiętam).

W sklepie j.w. jest też alternatywny montowany do lusterka.

 

Nie lepiej się zarejestrować na autowrzuta ? Tam są spece od kamerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelpp, a masz link do tego uchwytu? Do lusterka nie potrzebuje, bo ojciec jest kierowcą ciągnika siodłowego i nie posiada lusterka wstecznego w aucie.

 

wirus_kamil, u mnie nie ma nawet żadnego zatrzasku, po prostu wkładam ten kwadracik od uchwytu w dziurę G1WH i przesuwam, na końcu jest zwężenie, które powinno trzymać uchwyt, a i tak wypada.

 

kerad, dzięki za radę, chętnie spróbuję, ale jestem ciekaw czy w ogóle można kupić jakiś alternatywny uchwyt, nawet nie dedykowany do G1WH, może w formie jakiejś łapy, która by to sprytnie trzymała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w alle.. "Uchwyt dod" i wyświetli ci 3 aukcje. Jeden jest za 30zł

 

"Przedmiotem aukcji jest nowy uchwyt od kamer DOD, idealnie pasujący do kamery G1WH. Ponieważ fabryczny uchwyt kamery G1WH pozostawia wiele do życzenia, polecam kupno markowego uchwytu DOD umożliwiającego dodatkową regulację kamery za pomocą specjalnej "główki". Dodatkową zaletą uchwytu jest całkowita eliminacja luzów występujących w zwykłych uchwycie od kamery G1WH, dzięki specjalnej blokadzie widocznej na trzecim zdjęciu."

 

Widzę, że są wersje na taśmę i na przyssawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.