Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

Jacek karte ;)
a jaką masz kartę?

 

oooo patrz, niedoczytanie :lol:

ten filmik był na sandisku 16GB class 4, jak widać karta nie dotrzymywała kroku kamerce więc zastąpiłem ją 32GB class10 firmy ADATA. teraz mam prawie 7 godzin zapisu :shock: w systemie FullHD

 

[ Dodano: 8 Styczeń 2014, 19:34 ]

Tracer Arrivo w lekko deszczowy dzień:

 

 

Nie mogę trafić na ładną pogodę ostatnio :(

 

całkiem całkiem :good: nawet fajne kropelki na masce :lol:

 

[ Dodano: 8 Styczeń 2014, 19:47 ]

dobra, więc pora na moje nagrania ;)

pierwsze dwa to filmy z jazdy nocnej, jeszcze na starej karcie pamięci (sandisk 16GB C4) ten jest z włączoną opcją nagrywania po zmroku :o

 

 

poranna droga do pracy, tym razem na ustawieniach "auto" (sandisk 16GB C4)

 

 

kolejny film, tym razem jazda w ciągu dnia i z nową kartą pamięci (ADATA 32GB C10)

 

 

ostatnie z testowych nagrań.

wyjazd z jasnego, oświetlonego parkingu na ciemną drogę (ADATA 32GB C10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie? moim zdaniem te nocne ujęcia to bez obrazy, ale jednak porażka :( jest zdecydowanie za ciemno - ja osobiście spodziewałem się czegoś lepszego

 

coś światła masz słabe siwyjac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4ciek, w czasach kiedy jeszcze udzielałem się na forum fotograficznym mówiono mi, że bez światła nie ma zdjęcia. To dotyczy też tych kamerek. W ciemności może co najwyżej zarejestrować gorące piksele, szum matrycy... To nie noktowizor, one nie mają systemów wzmacniania światła, ani rejestracji w podczerwieni. Można się jeszcze pobawić ustawieniami EV, sceny i balansu bieli.

 

Nie bronię swojej kamerki i nie twierdzę, że jest idealna. Ale coś mi się wydaje, że lepiej już nie będzie - nie da się. :dontknow:

Ja akurat bardzo mało jeżdzę nocą, a jak już to w terenie zabudowanym z oświetleniem ulicznym i to co nagrywa moja kamerka jest dla mnie wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak małego filtru cpl nie kupię... Bo obiektyw ma aż 17 mm :shock:

Nie masz w ustawieniach wyboru sceny??

 

[ Dodano: 9 Styczeń 2014, 11:47 ]

escimo, a weź nagraj coś wieczorem z ustawioną ekspozycją (EV) na +2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZyBA, widziałem kilka filmików z tym Mio i zawsze na dole, w prawy rogu jest wyświetlany napis z nazwą kamerki - można go wyłączyć?

 

Sorry że dopiero teraz. Datę da się wyłączyć natomiast Mio 358 zawsze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, ja tą funkcję mam wyłączoną bo raczej nie zostawiam kamerki w aucie.

Bardziej interesuje mnie ustawianie czułości Gsensora bo w opcjach są poziomy 0-4 ale nie jest napisane które to czułe a które " czulsze"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.