Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mozliwe ze da sie ja dyskretnie, na stale, zostawiac w samochodzie.

 

może wrzucić kamerkę nad lusterko a jak wyświetlacz jest odpinany to może dało by się go wyciągnąć kablami gdzieś niżej na deskę albo między słupkiem a słonecznikiem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo ma byc wstawiony w busie(w traficu) a tam z miejscem nie powinno byc wiekszego problemu.

Mam troche roznych uchwytow od Drifta i myslalem o skreceniu kamerki z lusterkiem, mocowaniem rowerowym. Musze to zrobic tak zeby mimo wszystko bylo miejsce na podlaczenie ekranu, dojscie do przyciskow, i oczywiscie karty, nie zmieniajac przy tym ustawienia kamery.

Tylna kamera jesli nie da rady jako rejestrator zostanie jako kamera cofania ;)

to może dało by się go wyciągnąć kablami gdzieś niżej na deskę albo między słupkiem a słonecznikiem

Chyba bym sie bal o szyby, zostawiajac auto na noc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie montaż pod lusterkiem odpada ze względu na pole pracy wycieraczek. obszar przed lusterkiem nie jest omiatany przez wycieraczki co wymusza montaż w około 1/3 wysokości szyby, jak najniżej by nie przeszkadzała w jeździe.

druga, tylna, kamerka to faktycznie duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej jest gdy wycieraczki pracują tradycyjnie, czyli obie śmigają w jednym kierunku. wtedy na 95% szyba przed lusterkiem jest oczyszczana. u mnie w pikaczu wycieraczki idą od środka na boki i właśnie przed lusterkiem, na środku szyby, jest ten najniższy punkt gdzie wycieraczki nie zgarniają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffel123, to jest wszystko w 1: bajer,gadżet,czarna skrzynka itd. Czyżbyś nie widział filmików na YT co się dzieje np. w Rosji ? Albo ostatnie przypadki z typami z Bmek ?

Kamerki nie sa obowiązkowe,kto chce montuje,kto nie chce nie musi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsze problemy :/

Zapalniczka ma stale zasilanie i kamera chodzi po wylaczeniu zaplonu.

Zasilacz ma czerwonego leda typu UWAGA TU JESTEM !!!!!! :wallbash:

Po odlaczeniu monitorka pozostaje maly, ale dobrze poswietlony wyswietlacz na obudowie co sprawia ze o dyskrecji mozna zapomniec. Nie znalazlem opcji wylaczenia tego ustrojstwa.

Male ledy funkcyjne sa dosc dyskretne.

To tyle na poczatek.

Trzeba by pomyslec o zsilaniu z oswietlania wewnetrznego.

A na plus Kamerka malutka, jak na swoja cene ladnie wykonana

Proste polskie menu, sterowane pieciona przyciskami.

O jakosci video pozniej. Za ciemno i za zimno na testy. Dopadlo mnie jakies grypsko.

:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, ja u siebie również mam stałe zasilanie w gnieździe dlatego doprowadziłam sobie jeszcze jedno, które mam ukryte pod plastikiem w słupku i podpięty do niego kabel z ładowarką na stałe. Działa ono dopiero po włączeniu zapłonu i nie muszę myśleć o włączaniu kamerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, ja do tej pory cieszylem sie ze przy wylaczonym zaplonie dziala mi np ladowarka do baterii.

Ale teraz z rejestratorem lipa :/

 

popatrz w skrzynce bezpieczników na czym jest napięcie po przekręceniu kluczyka i tam się podłącz albo bezpośrednio albo przez przekaźnik zwierny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mimo wszystko ja u siebie tego bym nie założył

 

dlaczego?

 

A dlatego, że bardzo nie lubię kiedy są na szybie poprzyklejane różne rzeczy typu i walających się kabli. Wiem, że to dziwne podejście ale niestety tak już mam. Ale osobą używającym, tak jak napisałem powyżej życzę tego aby dowody z kamerek nigdy nie były wam potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, I skad masz na nie zasilanie? Ma jakies zabezpieczenie czy tylko standardowe z ladowarki?

Masz moze jakies fotki ?

 

zasilanie idzie ze skrzynki bezpieczników. Po prostu założyłam dodatkowe gniazdo 12 V, które mam schowane pod plastikiem przy progu i w nie jest włożona na stałe ładowarka do kamerki, a kabelek jest poprowadzony w górę przez słupek " A" do podsufitki i nad lusterko.

 

Jak znajdę jakieś fotki, na których to widać to wstawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.