Skocz do zawartości

Zlot ogólnopolski Kosmetyki Aut - co myślicie na ten temat?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomysł fajny, tylko do takich imprez (bo nie jest to spotkanie przy trzepaku z paczką fajek i piwkiem) potrzebna jest osoba odpowiedzialna za organizacje a że wiem, że jest masa roboty przy czyms takim i nie wszysycy są zadowolenie z organizacji nie miałabym nic, a wręcz zachęcam, żeby osoba, ktora się podejmie project managerowania miała też coś z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżak, ale też się wypowiem, bo byłem w zeszłym roku w Borkach na zlocie accord klubu. Miejsce ogólnie całkiem fajne, jest parking dość duży (płatny), jest jezioro, ale nie jest bezpośrednio przy ośrodku, na terenie ośrodka, jest za ogrodzeniem, trzeba dojść, ale blisko. Są domki drewniane i są pokoje w pawilonach. Domki gorsze, ale tańsze. Czystość w domkach pozostawia wiele do życzenia, w pokojach lepiej. Wyposażenie praktycznie zerowe. Co prawda jest prysznic, w pokojach są telewizory, ale nie ma lodówki. W domkach jest mała lodówka. Za czajnik dopłata. To prawda, że zmienił się właściciel i jest trudny do współpracy. Był to zlot właśnie od piątku do niedzieli. Admini nic nie odpoczeli, mieli masę roboty z organizacją i z pilnowaniem wszystkiego, nie jest to łatwe dogodzić około 100 osobom, każdy coś chce. Na ten rok, szukamy już innego miejsca. Zawsze były podejmowane próby uzyskania sponsora, ale z tym nie jest łatwo, może dlatego, że forum mało współpracuje z jakimikolwiek firmami, myśle że na forum KA powinno być łatwiej, bo przecież jest paru partnerów forum, którzy praktycznie bez tego forum mieliby cieżko o klienta. Tak czy inaczej, jeśli termin mi tylko przypasuje to jestem, chętnie poznam całą bandę :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem jak najbardziej za...Jeżeli miało by dojść do konkretów to na pewno z 3-4 osoby musiały by się zająć organizacją i trzeba by zrobić jakąś wstępną listę kto byłby chętny. Gruby_RS i Minetoo to ja Wam będę pady czyścił :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam
:?::o:mrgreen:

 

Tak byłam, zmieniłem w zeszłym roku płeć. Nie to żebym sie do Ciebnie przyp... marco ale nic nie wniosłeś o tematu swoim postem.

 

Mam za sobą organizację 3 zlotów i póki jest kilka, kilkanaście osób to jest fajnie, powyżej muszą być wyznaczone konkretne osoby z konkretnymi zadaniami które muszą się liczyć z tym, że dla nich zlot to będzie bieganina i załatwianie spraw. jak się zdeklaruje powyżej 100 osób to można wynająć firmę która się wszystkim zajmie ale trzeba by wtedy zrobić bilety na wjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie reanimować trupa to potrzebna by była hala, jak mamy się swobodnie ruszac w 20 osob to przynajmniej taka jaką ma swissvax. Może jakiś hangar, kilka fur na raz. Można by podjąć kawałek lotniska z hangarem ale to chyba będzie cieżkie do ogarnięcia. Pod Warszawą Modlin (tam to chyba teraz coś budują) i Góraszka. Ewnetualnie jakaś wielka hala przeładunkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, tylko do takich imprez (bo nie jest to spotkanie przy trzepaku z paczką fajek i piwkiem) potrzebna jest osoba odpowiedzialna za organizacje a że wiem, że jest masa roboty przy czyms takim i nie wszysycy są zadowolenie z organizacji nie miałabym nic, a wręcz zachęcam, żeby osoba, ktora się podejmie project managerowania miała też coś z tego

 

:good:

 

...ale już to widze: wziął "hajs" a była i tak lipa, pewnie "układ" z wlascicielem, za taką cenę powinny być 3 kiełbaski podwawelskie, a nie toruńskie, ja mam za daleko, zrobił bliżej dla swoich, w zeszłym roku byłem tu i tam, było fajniej i taniej i setki podobnych problemów...

 

Co z odpowiedzialnością za ew szkody i przypaki losowe, jak towarzystwo sie nap.... i rozlezie niczym mrówki? :D Zaprzeczcie, że będzie tylko polerowanie i gentelmenska wymiana doświadczeń i sposprzeżeń o woskach...

 

Jak pisałem na początku tematu - skończy sie na snuciu wizji i planów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z odpowiedzialnością za ew szkody i przypaki losowe, jak towarzystwo sie nap.... i rozlezie niczym mrówki?

 

myślę, że każdy ośrodek jest przygotowany i ubezpieczony na takie ewentualności, ale można wpisać mały regulamin do podpisania przez wjazdem "na teren" i otrzymaniem okolicznościowej plakietki z imieniem i nickiem z forum, że za ewentualne szkody odpowiada dany delikwent..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah, Paweł, uśmiałem się jak cholera. Układ, bracie, wszędzie rządzi układ...a tak poważnie będzie dużo chętncyh na coś takiego jak nie będzie mowy o jakichkoliwk pieniądzach, pojawią się konkretne kwoty (ktore muszą się pojawić jeżeli ma być wszystko fajnie zorganizowane) to wyjdzie na to, że spotkamy się przy trzepaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat polerowania jakiegoś trupa to kwestia spotu lokalnego a nie ogólnopolskiego, a na tym powinniśmy się skupić na poznaniu siebie bliżej, ognicho, kiełbasa i %%% ewentualnie jak ktoś ma coś do kogoś to jakiś turniej, który którego pierwszy strąci z kajaka do wody :D

Odnośnie ubezpieczenia, to niestety tak słodko nie jest, każdy odpowiada za siebie i sam pokrywa straty jakie wyrządzi jak mu głupawka przyjdzie do głowy.

 

[ Dodano: 13 Styczeń 2012, 13:38 ]

np. http://www.spala.pl/

jest ośrodek, jest organizacja ogniska, spływu kajakowego i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.