Skocz do zawartości

ISUZU D-MAX - prawie "nufka" :-)


dzinkins

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pacjentem zostało jedno z kilku Isuzu... z małym przebiegiem ok 18500km

 

Fajne mi to świeże Isuzu :kox: , tego akurat nie widziałem, ale temu pewnie też do przebiegu dodałbym jedno zero. Jeszcze rok w takich warunkach i z pewnością poszło by na złom :shock: i jest to modelowy przykład auta, nad którym trzeba się zastanowić 10 razy zanim weźmie się go na warsztat. Killer dla myjki ciśnieniowej - z wypłukanej gliny można by niezły zameczek ulepić :D dobrze, że nie zdążyło jeździć po świeżym asfalcie bo zapewne smołę byście szpachelkami zdejmowali.

 

A teraz na temat samej roboty:

 

Szyba gratulacje :good: robota na najwyższym poziomie :good: tak...tak...drodzy forumowicze, wystarczy popatrzeć na zdjęcia. Mariusz i Paweł ograniczyli się do zabaw z pędzelkami, robieniem fotek i opróżnianiem zielonych i czerwonych skrzynek :lol: a całą brudną robotę wykonał:

KungFuPnda_T2L.jpg

 

dla nielicznych SZyBA

images?q=tbn:ANd9GcQ675DGX_eCZYFpzxo76-l-XGYQdutImOIMpK3qE_EjWkr-lcohKg

 

 

 

mojv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy WWL team chce pobić car spa i sv w sezonie 2012.

 

Biorąc pod uwage poziom prac grubego, Pavlika i dzinkinsa, to powiedziałbym ze team WWL juz dawno pobił SV i carpsa ;)

 

Super praca , kazde auto zasluguje na druga mlodosc, bez znaczenia czy to pikup czy nowy model Ferrari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, Szykujecie coś co zrobi spore zamieszanie na forum.

Czy WWL team chce pobić car spa i sv w sezonie 2012. :?::?::-]

Biorąc pod uwage poziom prac grubego, Pavlika i dzinkinsa, to powiedziałbym ze team WWL juz dawno pobił SV i carpsa ;)

 

Panowie nie porównujcie "pasjonatów, amatorów, freeków" na punkcie dbania o własne auta do profesjonalistów :acute::acute: jeszcze nam daleko do nich i dopiero dążymy do podobnego poziomu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jakich kombinacji past i padów używaliście? 8-) No i jakimi środkami praliście wnętrze? ;)

 

Jak mocno byś się przyjrzał to można było wypatrzeć :P

 

Ale wracając do pytania :

 

Cały system 3M Zielony, zółty i niebieski + dedykowane pady oraz jak dobrze pamiętam Menzerna 500,2500,4000 + pady flexipads i abw ;)

 

Do prania Puzzi 8/1c oraz dedykowane chemia RM 760 i RM 769 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tak miałem okazję wtedy widzieć z bliska ten project szczęka opadła.

 

Po prostu detailing pro :good:

 

Od tych panów duuuuuuuużo można się nauczyć.

 

Dzięki jeszcze raz zaszczyt to dla mnie widzieć na żywo taki project profi, dzięki za uwagi spędzony czas i towarzystwo bardzo miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię takie relacje - życiówki, a nie zmywanie kurzu z felgi samochodu ktory stoi w garażu ;) Jest błoto, glina, kurz, torebki z McD, kupa rys, marnie położony lakier w fabryce... Krew pot i łzy ;)

 

Jakich gradacji papierów użyliście podczas walki np. z tylną burtą ? Lakier chyba nie był zbyt twardy ?

 

Fajnie że działacie wspólnie, efekty jak widać bardzo dobre ! No i raźniej niż samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich gradacji papierów użyliście podczas walki np. z tylną burtą ? Lakier chyba nie był zbyt twardy ?

 

Już nie pamiętam ale chyba 2000,3000 - a lakier nie należy do twardych co pokazuje również skala uszkodzeń :mrgreen:

 

Fajnie że działacie wspólnie, efekty jak widać bardzo dobre ! No i raźniej niż samemu.

 

czasem coś się razem dłubie :ad::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich gradacji papierów użyliście podczas walki np. z tylną burtą ? Lakier chyba nie był zbyt twardy ?

 

Już nie pamiętam ale chyba 2000,3000 - a lakier nie należy do twardych co pokazuje również skala uszkodzeń :mrgreen:

 

Eeeee, na budowie to nie takie uszkodzenia "chodza po ludziach" ;) 2000 to juz "na grubo", chociaz kiedys jeden samochod 1200 szarpałem...

Fajnie że działacie wspólnie, efekty jak widać bardzo dobre ! No i raźniej niż samemu.

 

czasem coś się razem dłubie :ad::ad:

 

Słuszna inicjatywa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.