Skocz do zawartości

Oficjalne wyniki Konkursu PSB 09-11.2011r


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje wygrał mój fawory hehe tak podejrzewałem bo to co zrobił z tym lexem to przeszło moje pojęcie :)

Gratuluje również reszcie których relacje pomogły mi w wyborze kosmetyków, i wiele się poprzez te relacje nauczyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim ktorzy glosowali na moj projekt! :)

Ciesze sie ze moj pierwszy duzy projekt sie podobal.

Gratulacje takze dla innych uczestnikow konkursu za wklad w prace..

 

Uwazam ze wiecej osob powinno wstawiac prace swoje tutaj. Nie zaleznie od poziomy prac, produktow uzywanych i efektu. Trening czynni mistrza a najlepiej uczyc sie z krytyki.

A takim co tylko widza bledy i szukaja wad mozna zawsze powiedziec nie :dontknow:

 

:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chciałbym pogratulować startującym w konkursie za zapał, pasje i podejście do tematu :ad: Dla mnie wszyscy tu są wygrani bo wiedzą co to jest samochód i prawidłowe dbanie o niego ;) Gdyby o takich ludziach jak Wy były wiadomości lub programy TV to chętnie bym siedział na kanapie i czekał w napięciu na kolejny odcinek :P Wasze prace inspirują, pobudzają do działania i powodują chęć pogłębiania wiedzy związanej z detailingiem zarówno teoretycznej jak i praktycznej :) Za co Wam dziękuję :good:

Z tego też miejsca chciałbym oznajmić, że będę spędzał więcej czasu na tym forum i w końcu zamieszczę pierwszą swoją pracę w oczekiwaniu na konstruktywną krytykę :D

Jeszcze raz szczerze Wam wszystkim gratuluję :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak panowie (o, teraz i panie :P ) wyżej napisali, zrobiliśmy dzisiaj małe spotkanie forumowe, w celu rozdania nagród z dwóch ostatnich konkursów dla osób z Warszawy :)

 

cimg0097ef.jpg

 

ixscimg0095.jpg

 

Tak dla przypomnienia - są to nagrody za Konkurs PSB 09-11.2011r dla Pavlika i Justyny , czyli odpowiednio nagrody od firm Crystal Detail i Chemical Guys oraz Autofanatic ( dla pierwszej trójki z tego konkursu dorzuciliśmy również po jednym zestawie ufundowanym przez firme Urban ) oraz nagrody za Konkurs The Best of 2011 dla Maru 123 oraz Justyny , czyli odpowiednio nagrody od firm All4Auto , 4Nano , Car Clinique ,Detailer oraz Wax Paradise , Mr Cleaner , Klakiernik oraz DOL .

 

Naturalnie o _Makkim nikt nie zapomniał, i jego nagrody za dwa ostatnie Konkursy będą czekały aż zjawi się w Polsce i będzie mógł je odebrać osobiście, wtedy też postaramy się zrobić następne spotkanie :)

 

Dziękuje wszystkim obecnym , czyli Cleanerfreakowi , Łukaszowi , julianowi , Justynie , Pavlikowi , dzinkinsowi , dario911 , Maru 123 oraz Pawłowi z mxnowicki za przybycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie moglem sie pojawic.. :(

Dzieki bardzo dla "szefostwa" za przetrzymanie nagrod! ;)

Podziekowania takze dla sponsorow konkursu za tak fajne nagrody.. Zawsze milo przetestowac cos czego nie mam :D

Chyba najbardziej ciekawi mnie maszyna gdyz tutaj w Norwegii ludki leca zazwyczaj na drogim sprzecie. A to dlatego ze tanszy jest slabo dostepny.. Jezeli Lare sie sprawdzi to moze sprowadze kilka na probe do Norwegii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, szczegolnie dla zwycięzców :) Poziom rośnie z konkursu na konkurs, co raz lepsze prace, zdjecia i samochody.

Podziękowania równiez dla tych którzy oddali głos na moją relacje - powiem szczerze, że nawet nie przypuszczałem że kto kolwiek zgłosi moja prace do konkursu, a tu prosze, pierwszy raz i nawet nie ostatni w rankingu ;)

Dzięki jeszcze raz, gratulacje i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.