Skocz do zawartości

Antena CB domowa


_Shadow

Rekomendowane odpowiedzi

Czesć

Mam takowy problem, sasiad z dołu zarypał sobie antene na balkonie chyba od CB taka sztyca sięgająca jeszcze sporo ponad mój balkon;/

i pytanie jest takie czy to g...o nie jest szkodliwe dla ludzi znaczy takiej wielkości itp ??

No i jakoś dziwnie zaczeło mi Wifi wariować i sie rozłaczać często co wcześniej nie miało miejsca ;-//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z sąsiada taki krótkofalowiec jak z koziej dupy torba !! takie anteny to się na dachu z wiadomych powodów montuje a nie na balkonie. no chyba, że chce nadawać i odbierać tylko z jednego, wiadomego, kierunku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadanie z sąsiadem nie ma sensu bo to jakiś przypał, generalnie wynajmuje to mieszkanie i poprostu wyrosła mi antena ponad mój balkon jeszcze, wiec ma ta sztyca ok 4-5 metrów.

No cóż może sie przejde do administracji i powiem żeby to oni załatwili jakoś anonimowo bo to głupi człowiek i później będzie mi opony przebijał czy cholera wie co jeszcze mu do łba strzeli

 

Generalnie zastanawia mnie po co ludziom te anteny i z kim tak nadaja jak jest net telefony itp :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak sąsiad nie tegtes to Ja bym kupił 0,5 albo lepiej 0,7 i poszedł pogadac z gościem jak Facet z Facetem kilka głębszych wyjaśnić temat że internet mi sie wiesza i filmiki z cy... sie zacinaja :lol: i pewno chłopina antenę przestawi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wifi nie moze to miec wplywu (niezaleznie w jakim pasmie nadaje - w sensie tych ogolnodostepnych, no chyba ze sam ze sobagada na 2,4giga :) a wogole to antena takowa nie promieniuje w gore...

Na zdrowie rowniez nie ma to wplywu - musialby isc z kilkunastu megawatow a to juz nie tyle by zaklocalo TV ale widzialbys go w tym TV i to bardzo wyraznie :)

 

Zaklocenia w TV/radio sa mozliwe jak ma zle zestrojona antene i nadaje z duzych mocy - ale to jest do wyeliminowania.

 

Ja bym sie poszedl dogadac, niech chlopak ma antene jak korzysta, zawsze mozecie wspolnie cos zadzialac aby dostal pozwolenie na montaz na dachu, zawsze moze dac krotsza antene, dac ja na jakims wysiegniku itp. sposoby sie znajda jak sie chce...

 

Walka na sile za pomoca urzedow itp mija sie z cele, pamietaj ze mieszkacie obok siebie, Ty zrobisz jemu na zlosc a on znajdzie cos na Ciebie - warto brac pod uwage że nie ma ludzi bez winy, kazdemu mozna cos udowodnic. Jak zaczniesz walczyc to obaj bedziecie mieli ciezkie zycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.