Skocz do zawartości

Microfiber Madness


SzaKal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Dzięki uprzejmości ALL4AUTO.PL miałem okazję przetestować microbifrę do szyb firmy ,,Microfiber Madness``

zdjcie0364a.jpg

 

Opis ze strony dystrybutora:

 

"Ponad chmurami ..." - niekoniecznie, dobry płyn do mycia szyb to połowa sukcesu. Tylko z odpowiednią szmatka jaką jest Cloudbuster mamy gwarancję, uzyskania przejrzystych szyb bez smug.

 

Ręcznik Cloudbuster jest klasyczną szmatką z mikroibry o waflowej strukturze, dzięki temu usuwa nawet cięższe zabrudzenia bez żadnego problemu. W przeciwieństwie do innych popularnych ręczników, zastosowana struktura wółkien w Cloudbuster zapobeiga strzępieniu się materiału. Aby uprościć czyszczenie wnętrza ręcznik jest w rozmiarze 40x40cm. Jego gramatura 360g pozwala na wchłonięcie dużych ilości plynów.

 

 

Teraz coś ode mnie, pierwsze co to opakowanie :good: bardzo solidne, szczelne z przesuwakiem.

Microfibra jest bardzo gruba jak na produkt do szyb. Na zdjęciu porównanie,

Sonax do szyb i Microfiber Madness.

zdjcie0365o.jpg

 

Wielkość standardowa czyli 40cm. na 40 cm.

zdjcie0366l.jpg

 

Dobra to nasza brudna szyba ;)

zdjcie0367ws.jpg

 

Myjemy od zew. i od wew.

zdjcie0368k.jpg

 

zdjcie0369y.jpg

 

Po umyciu...

zdjcie0370x.jpg

 

zdjcie0371q.jpg

 

Microfibra madnes zdała egzamin :good: Jak widać na szybie zero smug, dzięki temu że jest ,,gruba`` jest bardzo chłonna co pozwala na umycie wielu szyb (w przypadku sonax-a microfibra jest bardzo cienka przez to po umyciu kompletu szyb trzeba brać druga bo ta robi się już zbyt mokra i już tylko rozmazuje).

Jest to bardzo dobry jakościowo produkt, jedyny minus to cena, ale nie od dziś wiadomo że za jakość trzeba płacić, polecam !

 

http://all4auto.pl/microfiber-madness-m35.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal, cz@rek, mam fluffiego;) Szukam fibry do ścierania ipa przy korekcie ale takiej, która nie zostawi mi żadnych smug na czarnym lakierze i nie porysuje go.

Bo ze zwykłymi fibrami jest to o tyle męczące, że nie dość że nie wiem czy właśnie dostarczyłem sobie rys czy to tylko smugi, to jeszcze zostają mi różne paprochy po puszystych fibrach - stąd wafel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

voldi22, Do IPA miej naszykowane zawsze 2 fibry, jedna do przetarcia świeżego IPA druga do spolerowania smug. W ten sposób ja robię i jest ok (a wiem że na czarnym IPA potrafi zostawić ciekawe smugi).

 

Co do wyboru fibry to moim zdaniem lepiej o standardowych włóknach ale krótkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.