Skocz do zawartości

TRABANT 1,1 Polo


tata_jerzyka

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie mogę przedstawić tylko auta nie mam zamiaru sprzedawać więc to chyba bezsens. Przedwczoraj odebrałem nowe tablice: W1 TRABI, robią robote ;] W weekend zamierzam doczyścić auto z zalegającego wszędzie fluidolu. Foty wrzucę niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie mogę przedstawić tylko auta nie mam zamiaru sprzedawać więc to chyba bezsens. Przedwczoraj odebrałem nowe tablice: W1 TRABI, robią robote ;] W weekend zamierzam doczyścić auto z zalegającego wszędzie fluidolu. Foty wrzucę niebawem.

 

Ja to powiem tak klasyk motoryzacji czekamy na więcej fotek :):shock::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję za ciepłe słowa dodające otuchy przy odszczurzaniu 20-to letniego brudu :kox:

Dziś zacząłem walkę wręcz z tapicerką oraz kontynuowałem doczyszczanie wnętrza.

Użyte środki:

 

* APC POORBOY'S

* CHEMICAL GUYS LIQUID EXTREME SHINE

* AUTOGLYM INTERIOR SHAMPOO

* Szczotka do dywanów "no name"

* Odkurzacz piorący Zelmer Wodnik.

* Mikrofibry

 

Czas pracy 4-5h z przerwą 30min na miche :-] Ogólnie z efektów jestem zadowolony, najbardziej chyba z szamponu Autoglyma który poradził sobie rewelacyjnie ze starym "wtopionym" brudem w wykładzinie. Deska rozdzielcza to 500% natural look czyli po kolejnym odsyfieniu APC, przetarłem tylko mikrofibrą. Nie nakładałem żadnych dressingów itp... Fotki do oceny:

snb14074.jpg

snb14073.jpg

snb14072.jpg

snb14071.jpg

snb14070.jpg

snb14069.jpg

snb14068.jpg

snb14067.jpg

snb14066.jpg

snb14065.jpg

snb14064.jpg

snb14062.jpg

snb14061.jpg

snb14060.jpg

snb14075.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ta płyta mi klimat epoki psuje, powinieneś jakieś kasety położyć :P

Jak jeszcze te pedały odrdzewisz i pomalujesz będzie super ;)

Lubię jasne wnętrza, fajnie to wygląda, wykładziny w dobrym stanie - działaj dalej bo to fajny projekt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasety fajna klimatyczna sprawa ale jest problem już z ich zakupem a tym bardziej nagraniem ;]

W następny weekend wywalam cały środek z auta i biorę się za porządne czyszczenie wszystkich zakamarków oraz podłogi. Fotele odjadą do prania ekstrakcyjnego. Pedały oczywiście będą odrdzewione i pomalowane ale to dopiero jak wyleci całe wnętrze z auta. Ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony stanem auta. Trabi zachował się w fabrycznym stanie, wszystkie zaślepki, śrubki itp są na swoim miejscu. Wszystko jest tylko masakrycznie u****olone :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.