Skocz do zawartości

Polerowanie szyb Ceriglass


venomGD

Rekomendowane odpowiedzi

eh sensu kupna tego to jak kupic wode demineralizowana znanego producenta kosmetykow w cenie 100zl za 5l i twierdzic ze jest lepsza od tej za 5zl z tesco ew. od tej z hurtowni odczynnikow chemicznych, ktora bedzie max 10zl kosztowala.

 

Kupuje sie za grosze tlenek ceru i ma sie to samo albo i lepsze (bo nikt nie wie ile tlenku ceru jest w tym siuwaksie a ile smieci nic nie znaczacych dla polerowania szkla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"CeriGlass is a special glass polishing technique developed with the innovative special ceramic, Cerium Oxide"

 

sadzac po powyzszym skutecznosc tego srodka bedzie zalezna od tego czy zawarty bedzie w nim faktycznie tlenek ceru czy roz polerski ktory rowniez potocznie zwie sie tlenkiem ceru oraz czy bedzie to poprostu tlenek wymieszany z woda czy z dodatkami malo potrzebnych substancji. Nie oszukujmy sie cudow sie tutaj nie wymysli. Moze byc tak samo skuteczny jak tlenek ceru ew. mniej skuteczny jezeli ma dodatki smieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ten produkt nadaje się bardziej do czyszczenia szkła niżeli "polerowania" -KOREKTY SZYBY, jeśli w ogóle takie coś istnieje :D .

Tlenek ceru jest znacznie bardziej agresywny. Przy pracy filcem i można uzyskać całkiem niezłe efekty, ale za cene mnóstwa pracy=czasu. Miałem tego próbkę - zużyłem, więcej nie kupię - do takich zadań mam co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno ten zestaw do swojej foczki, jako że nie mam zbytnio dobitych szyb i z tych opini jakie widze to potraktuje to jako lepsze czyscidlo ale.... brat w swoim seacie ma dosc mocno potraktowane szyby maleńkimi ryskami. Podejrzewam od zdrapywania lodu itp.

 

Jakie wówczas środki SJake polecasz?, Czy są dostępne u jakiegoś z naszych forumowych partnerów?

 

Nie chce osiągnąć 100% rezultatów ale tak 3/4 żeby udało się zdjąć. Jak da sie więcej bedzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akie wówczas środki SJake polecasz?, Czy są dostępne u jakiegoś z naszych forumowych partnerów?

 

Jeśli szyba podatna jest na minizarysowania to najlepszym sposobem na ich zniwelowanie jest tlenek ceru+filc.

 

Swego czasu ShowCarShine miał w ofercie zestaw do polerowania szyb i tam chyba było wszystko w komplecie.

 

Tlenek ceru lub pastę najbardziej opłaca się kupować na alle...drogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.