Skocz do zawartości

polerka dla handlarzy


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

Wiemy że handlarz nie zapłaci za auto detailing bo liczy się każdy grosz , im zależy żeby wyglądało ładnie i tanio . Chciałbym robić dla nich taką polerkę , więc jaki system obrać żeby samochód wyglądał przyzwoicie i czas pracy był max 8 godzin, oczywiści Farecla nie wchodzi w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co Wy kombinujecie? Który handlarz zapłaci za korektę dwu etapowa plus cleaner i jeszcze wosk. Moim zdaniem dobre oczyszczenie auta, AIO na DA i ewentualnie wosk (FK 1000 MEGA WIELKI I TANI) załatwia sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to inaczej, takie polerki u mnie kosztują 150zł , więc efekt by musiał być dobry i bardzo szybko tak jak napisałem 8 godzin max łącznie z myciem

A co myślicie jakbym przejechał samym niebieskim korkiem bez zmywania IPA tylko nie wiem czy to się sprawdzi na twardych lakierach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla handlarza .... hehe

Sonax-politura i dowidzenia ... :lol:

a poważnie ,mało jeszcze wiem,ale wydaje mi się ,że czym innym będziesz robił 20letniego czerwonego golfa ,a czym innym 2wu letnie czarne ByMyWy ;)

 

uniwersalnego środka nie znajdziesz .... ale tak jak koledzy piszą na pewno przydadzą się AIO i QD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyjdę na dziwaka, ale moim zdaniem to troszkę nietrafione forum na takie dywagacje...

 

Człowiek walczy jak może z takim partactwem (bo inaczej czegoś, co zwie się "polerką w 3h" i za co woła 150zł nazwać nie można) a na forum takie instruktaże. My już dawno nauczyliśmy się przy kliencie zmywać jakiś element "świeżo kupionego auta, z lakierem w super stanie" IPĄ...

 

ps. żeby nie było całkiem OT, hitem wśród lakierników jest mleczko z CarValet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co to za polerka , żebyście zobaczyli te polerki pełno rys i hologramów , do jednego handlarza powiedziałem że on ma pełno hologramów aż po oczach bije a on mi na to że przejedzie mleczkiem i będzie git , więc jak ja będę robił trochę lepsze polerki i w dodatku bez hologramów to nie opędzę się od roboty .150zł Takie są u mnie ceny więcej mi nie dadzą jedynie mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja CI dam dobra rade... daj sobie spokoj z handlarzami bo nie dosc ze sie narobisz to jeszcze to 150 zl bedziesz widzial za 3 miesiace w 17 ratach..

a najlepszy bedzie tekst: " no ale wiesz ja Ci tu jeszcze duzo aut przywioze....."

jak sie handlarz zgadza na 150 zl tzn ze gdzie indziej juz nie chca mu za tyle robic....

handlarzyki to jest srodowisko ktore za 5 zl zje g....o spod siebie

wiem co mowie mieszkam w zaglebiu laweciarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest zagłębie handlarzy , wiec jeśli chcesz zarobić to tylko na handlarzach ja już dla nich piorę tapicerki i nie oszukujmy się może kokosów nie ma ale gdyby nie oni to bym na chleb nie zarobił bo normalny klient przychodzi raz na mieciąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do clinera przy mocno porysowanym samochodzie chyba to się nie sprawdzi bo cliner usuwa tylko drobne rysy czy się mylę?? a AIO zakryje rysy

 

krzysztof czym robisz do tej pory te auta, skoro z Twoim stażem na forum zadajesz takie pytania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem to że 2h nie usuną głębszych rys , bo widziałem te polerki , chodziło mi o optymalne rozwiązanie żeby usunąć lub zakryć jak największą ilość rys z małym nakładem i czasem ale już wszystko wiem, wybiorę srp, achilles, tripple

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.