Jump to content

Szukam utwardzacza HDI


venomGD

Recommended Posts

Witam , szukam od jakiegoś czasu utwardzacza na bazie diizocyjanianu heksametylenu - HDI , potrzebny mi jest do lakierów samo-regenerujących się , mam już pierwsze próbki za sobą i wiem na 100% że to działa !!

Próbki sam "lakierowałem" a raczej pędzelkiem nakładałem. Jak dobiorę odpowiedni utwardzacz to i zrobię odpowiednie próbki.

Jakby ktoś coś wiedział dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

Poirot, proszę o osoby nie mające pojęcia z czym mają do czynienia o nie zaśmiecanie tematu.

będzie działać zimą , no chyba że zimą słońca nie ma ?? Polecam poczytać skąd efekt samo-regeneracji ;] Będą lepsze filmy , jak będzie utwardzacz.

Link to comment
Share on other sites

Arekkaz, dziękuję bardzo za namiary , mam nadzieję że szybko odpowiedzą. spons, a spróbuj zrobić sztuczke z wrzącą wodą w miejscu zadrapania ;)Poirot, jeśli chodzi o zimę i temperaturę otoczenia -20 stopni to proces również zajdzie z tym że pewnie wolniej, ale zajdzie. Wiadomo że temperatura jest tutaj kluczowym elementem. W ogóle zastanawiam się jaką warstwe tego lakieru kładzie nissan, w sumie trzeba znaleźć złoty środek żeby i za grubo i za cienko nie było, ale myślę że jakby dać chociaż trochę grubszą to nic złego się nie stanie , będzie naddatek materiału w mikrokomorach , czyli w przypadku kolejnych zadrapań będzie więcej cykli samo-regenerujących się.

Link to comment
Share on other sites

spons, a spróbuj zrobić sztuczke z wrzącą wodą w miejscu zadrapania

 

Luzno, zobacze ale jak mu +30 w cieniu nie pomoglo a auto stalo w pelnym sloncu to watpie zeby woda cos zdzialala... tym bardziej ze mowimy o na prawde delikatnych swirlach.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.