Jump to content

Szukam utwardzacza HDI

venomGD
 Share

Recommended Posts

Witam , szukam od jakiegoś czasu utwardzacza na bazie diizocyjanianu heksametylenu - HDI , potrzebny mi jest do lakierów samo-regenerujących się , mam już pierwsze próbki za sobą i wiem na 100% że to działa !!

Próbki sam "lakierowałem" a raczej pędzelkiem nakładałem. Jak dobiorę odpowiedni utwardzacz to i zrobię odpowiednie próbki.

Jakby ktoś coś wiedział dajcie znać.

Poirot, proszę o osoby nie mające pojęcia z czym mają do czynienia o nie zaśmiecanie tematu.

będzie działać zimą , no chyba że zimą słońca nie ma ?? Polecam poczytać skąd efekt samo-regeneracji ;] Będą lepsze filmy , jak będzie utwardzacz.

Arekkaz, dziękuję bardzo za namiary , mam nadzieję że szybko odpowiedzą. spons, a spróbuj zrobić sztuczke z wrzącą wodą w miejscu zadrapania ;)Poirot, jeśli chodzi o zimę i temperaturę otoczenia -20 stopni to proces również zajdzie z tym że pewnie wolniej, ale zajdzie. Wiadomo że temperatura jest tutaj kluczowym elementem. W ogóle zastanawiam się jaką warstwe tego lakieru kładzie nissan, w sumie trzeba znaleźć złoty środek żeby i za grubo i za cienko nie było, ale myślę że jakby dać chociaż trochę grubszą to nic złego się nie stanie , będzie naddatek materiału w mikrokomorach , czyli w przypadku kolejnych zadrapań będzie więcej cykli samo-regenerujących się.

spons, a spróbuj zrobić sztuczke z wrzącą wodą w miejscu zadrapania

Luzno, zobacze ale jak mu +30 w cieniu nie pomoglo a auto stalo w pelnym sloncu to watpie zeby woda cos zdzialala... tym bardziej ze mowimy o na prawde delikatnych swirlach.