Skocz do zawartości

Meble na wysoki połysk - a sealant


adamtower

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Pronto nie jest złe aczkolwiek ja wolę zwykły dressing wew.

Jeśli używasz takiej chemii nie będzie możliwości ponownego lakierowania elementów bez uprzedniego szlifowania około -0,5 mm. Korpusy są drewniane co do frontów nie mam pewnej odpowiedzi. Musiałbym pomacać ale na 80 % również drewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamtower,

 

http://sklep4nano.pl/product.php?id_product=34

 

i problem z glowy ;)

No i muszę Ci przyznać rację ;)

Używałem Waszej pianki, potem pomyślałem: w d... z pianką, inna chemia sporo tańsza. Po kilku miesiącach stosowania innej chemii natknąłem się w szafce na pojemnik 4nano i ... przeleciałem pianką meble. Wnioski: pianka jest the best!

 

Żeby być obiektywnym:

- zapach pianki jest "cytrusowy" - ładny i uniwersalny, ale do mebli są preparaty pachnące drewnem, co mi bardziej pasuje (choć to kwestia gustu)

- inne preparaty są tańsze

- wykończenie powierzchni po piance jest BEZKONKURENCYJNE!!!

 

Tylko ta cena :(:(:(

 

Wiem, wiem - wydajność spora, starcza na długo itp, ale... psychologiczna "zapora" żeby wydać 30PLN (+koszt przesyłki) na środek do czyszczenia, podczas gdy inne można kupić poniżej 10PLN jest trudna do pokonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych.

W październiku nałożyłem na meble w okleinie na wysoki połysk DG#111, po pół roku stwierdzam, że pomysł był bardzo udany. Mebla słabo łapią kurz, wystarczy delikatnie przejechać pomarańczowym Jankiem i kurz znika, a od czasu do czasu większe zabrudzenia lub odciski palców usuwam QD od DG. Żarnych smug, pojawiły się bardzo delikatne ryski, ale to raczej robota dziecka i jego pasji samochodowej - czyli wszędzie autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.