Jump to content

Rysy na radiu


czapa

Recommended Posts

Z tym niestety może ci być ciężko, osobiście proponowałbym sprzedać to dziadowskie radio, dołożyć z 50zł i kupić coś dobrego 1 din oraz kupić maskownice z półka pod radiem. Nie używałem black dye ale coś mi się wydaje, że przy tylu nierównościach itp. na radiu się nie sprawdzi... :song:

Link to comment
Share on other sites

Bo miałem je w mondeo przez 1 dzień po czym zmieniłem na Pioneera deh-2020. Różnice było słychać pomimo tego, że to radio należy do najniższej półki cenowej ;) O ile w drzwiach siedzi to samo co u mnie to będzie słychać różnice już po samej zmianie radia. Ja u siebie teraz mam zupełnie inny sprzęt więc nie pamiętam już na ile znacząca była ta zamiana ale jeżeli taki laik w car audio jak ja usłyszał różnicę to nie wiem czy jest sens wydawać 50zł na farbę zamiast sprzedaży tego i dołożenia tych 50zł do nowego, (bądź lepiej) używanego i lepszego radia :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.