Skocz do zawartości

[biała perła] Honda CR-Z 2010


CMQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

Akurat przypadkiem natrafiłem na takie info w AŚ, który jeszcze nie wszedł do sprzedaży ;)

Naprawdę myślałeś, że o tym nie wiem

W takim razie zwracam honor, ja tam nie sprawdzam codziennie strony UOKiK co piszą o moim aucie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat przypadkiem natrafiłem na takie info w AŚ, który jeszcze nie wszedł do sprzedaży ;)
Naprawdę myślałeś, że o tym nie wiem

W takim razie zwracam honor, ja tam nie sprawdzam codziennie strony UOKiK co piszą o moim aucie :lol:

 

Codzienne sprawdzanie strony UOKIK to nie jest jedyny sposób by się dowiedzieć. Wygooglaj sobie tą kampanię i zwróć uwagę na to, na jakich witrynach się to pojawia i z jaką datą, bo teraz to tak jesteś zabawny że aż ojej :mrgreen: Zupełnie jakbyś dla AŚ, który tak bardzo poważam, pracował ;)

 

[ Dodano: 10 Październik 2011, 15:59 ]

Sprawdź czy Twoja też nie ma zamiaru gdzieś sama pojechać

 

CMQ - to niech ta naklejka już zostanie... :-];)

 

No, została...ale auto gdzieś poszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Na UOKiK jest data 27.09.2011 więc całkiem świeża ;)

Czy na jakimś forum Hondy, bądź sam dealer podawał informacje wcześniej nie wnikam, bo ich nie śledzę.

A AŚ też dużo stracił w moich oczach po poznaniu forum :-] ale to tylko sucha informacja, nic więcej, jak widać podana za UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz żeby popisać, ja tak nie potrafię więc oddaję pola :good:

 

Ja o akcji wiedziałem już na początku Września i to ani przez forum, ani od dealera. I każdy kto ma internet mógł w ten sposób się o tym dowiedzieć, przeglądająć np polskie portale informacyjne i motoryzacyjne. Urok internetu - typowe, niepotrzebne rozmowy z d...y ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CMQ - co ja mogę powiedzieć na temat relacji - trudno żeby początkujący oceniał doświadczonego usera :good:, ale artykuły na temat Twojego CR-Z i ITR....hmmm pasja :good: od dawna jestem fanem ITR'a, niestety tylko wirtualnie...pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dopiero wczoraj między klientami znalazłem chwilę by zająć się Zetem. Mycie auta pokrytego kwarcem to czysta przyjemność, wycieranie to już po prostu bajka. Potem poszła warstwa Reloada, świetnie dogaduje się z c.quartz, wrażenie szklistości wzrasta, coś pięknego. Na świeżutko ogarnięte auto walnął klocka jakiś albatros i to jeszcze na maskę. Skumałem się po 15km na stacji benzynowej a miałem tylko mikrofibrę w bagażniku i jako lubrykant własną ślinę. Jako że patrzeć na to zaschnięte bubu nie mogłem to delikatnie "zwilżyłem" mikorfibre i mega delikatnie maznąłem klocka. Po dwóch maźnięciach nie było śladu, zszedł mega łatwo, potem pod halogenami absolutnie żadnego śladu po bombie. U mnie kwarc zdał test.

 

Oto zdjęcia po Reloadzie, fajnie udało się uchwycić uwidoczniony przez kwarc efekt perły na lakierze i rodzaj zalaminowania jej kwarcem.

gloss.jpg

gloss1.jpg

gloss2.jpg

gloss3.jpg

IMG_4946.jpg

IMG_4958.jpg

IMG_4967.jpg

IMG_4970.jpg

IMG_4972.jpg

IMG_4978.jpg

IMG_4981.jpg

IMG_4989.jpg

IMG_4990.jpg

IMG_4995.jpg

IMG_4996.jpg

IMG_5001.jpg

IMG_5002.jpg

IMG_5005.jpg

IMG_5008.jpg

IMG_5009.jpg

IMG_5011.jpg

IMG_5013.jpg

IMG_5015.jpg

IMG_5021.jpg

IMG_5023.jpg

IMG_5024.jpg

side-1.jpg

side2.jpg

side3.jpg

side4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na serio muszę się chyba z cquartzem przywitać

 

No "piknie" "transformer" :P się prezentuje, w sobote widziałem auto na żywo po CQ - coś innego, to fakt. (tzn nie tego CRZ-a, tylko inne)

Leży CQ w garażu, ale nie mogę sie "przemóc" - pierwsze strony tematu o CQ skutecznie mnie uprzedziły... :o

 

CMQ fajnie mieć kumpli w wydz komunikacji... :-]:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, Co dokładnie uprzedziło Cię do CQ? Z Twoim obyciem w temacie i przy kondycji lakieru Twojego RSa pójdzie jak z płatka. A, wydz. komunikacji jest bardzo user-friendly jak się zna z tym i tamtym, to fakt ;) Jak kupiłem zetkę chciałem GA 0350Z ale był sezon na Lki....

 

yukon, Fakt, nawąchałem się już tylu rzeczy, że niebawem zamiast pianownicy będę mógł używać [censored] ;)

 

kamilgt, dzięki, bo nawalczyłem się ze statywem okrutnie by oddać efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mogą być kłopoty z ciśnieniem nowej pianownicy, żebyś bruzd w lakierze nie porobił :lol:

 

gruby_RS, daj znać kiedy się będziesz za to zabierać. Z chęcią bym podjechał, podpatrzył i znając życie za dwa dni zaopatrzył też w CQ swojego turboparcha :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.