Skocz do zawartości

[biała perła] Honda CR-Z 2010


CMQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajny jest ten twój CR-Z miałem krótką myśl by też kupić (miałem super ofertę na demo) ,ale 3 Hania w domu... 8-)

 

Podoba mi się ideologia Hondy :good: (szkoda że w polsce robią z tego hybrydy w nomenklaturze) ja tu bardziej widzę altenatywę jako tzw. (kers) dla małolitrażowych turbo-euro-jeździdeł..

 

Fajne oryginalne autko(obok Accorda i Insaighta jedyne robione w Japan) i oto w tym biega..., ja ost.czytałem przerażony że nowe S2000 ma mieś też to rozwiązanie, ale ponoć coś tam Honda zmienia jednak...

 

No i będzie nowy NSX.... :kox: (jest na co zbierać)...

 

Fura super, praca super+ :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe nie znaczy nie porysowane. Serio serio.

Kolega podjechał do lakiernika swoim Subaru po odbiór zderzaka tylnego (naprawa przez ubezpieczyciela). Zapytał dlaczego jest problem ze zmatowiałą maską. Lakiernik wyszedł, popatrzył i stwierdził krotko: maska wymieniona, malowanie poza fabryką. Auto odbierali 5 lat temu nowe w salonie i nigdy nie bylo przez nich malowane ;)

To tak odnośnie nowe-nowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajne że kombinują, ale S2000 ma mieć nie wspomaganą wysokoobrotową szlifierkę :mrgreen:

 

A CR=Z tez ma wersję ponad 200km...

 

http://www.mugen-power.com/automobile/products/CR-Z/

 

gruby_RS wole jednak pełen smrodzik spalin :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole jednak pełen smrodzik spalin :good:

 

a wiesz, że cr-zetem nie da się jechać tylko na benzynie albo tylko na bateriach?? (no chyba, że się one po ostrej jeździe rozładują). to działa jak takie doładowanie, wspomagacz, podczas jazdy zachowuje się jak normalny samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż skoro wiesz lepiej... :o

Bez urazy - to naprawdę życzliwie było... 8-) Po prostu Mugen CR-Z jest astronomicznie drogi, choć to bardziej pozycja w katalogu, niż możliwa do zrealizowania oferta.

O pracach CMQ można by pisać wiele, ale że nie ma się do czego przyczepić to cóż - może kiedyś CMQ napisze więcej o swoim obecnym samochodzie - bardzo fajny i bardzo interesujący samochód to jest... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny i bardzo interesujący samochód to jest...

 

też tak mysle i nawet pod wplywem tej relacji zaproponowalem mojej Pięknej, że kupimy dla Niej CRZ-a albo Priusa...

 

... szybkim unikiem ratowałem się, przed lecącym w moją stronę kapciem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma urazy... :kox: Gruby_RS czyli masz mało "ekologiczną" kobietę :D coż kobety są z reguły mało "ekonomiczne" :kox:

 

[ Dodano: 7 Październik 2011, 22:45 ]

A napisze mi ktoś z mentorów tego forum jak to jest z trwałością SQuartza? bo mam zamiar położyć na S2000 i ciekawi mnie jakiś test "długodystansowy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego CMQ bardzo ładny CR-Z. Powiedz mi tak z ciekowści czy to Ty jesteś autorem listu miesiąca w październikowym Top Gear? Jeśli tak to jesteś prawdziwym ambasadorem marki i powinieneś następnego crz-a dostać gratis :)

 

Tak, to ja :) I też tak sobie myślę że dla promocji modelu co nieco już zrobiłem, np też tu:

http://www.jdm-option.pl/blog/publikacj ... wde-z-CR-Z

 

Co do ceny Mugena CR-Z jeśli takiego złożyć (bo gotowego nie kupisz) to będzie to kosztowało na poziomie 700tyś pln. To nie jest realne auto produkcyjne, to jest takie Hondowskie "what if". 200KM CR-Z można sobie oczywiście zrobić taniej, ale póki co mocniejszej wersji fabrycznej NIE MA.

 

ma_ko śmiga RS-em, ogląda ze mną Top Gear, czyta gazety które znoszę do domu...

...i sika na stojąco ;)

 

Co do CR-Z to proszę, pytajcie jeśli chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.