Skocz do zawartości

Seat Toledo II - czarny metalik? 2004


Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no teraz to już mnie przekonałaś. Składam pozew o rozwód ,pierdzielę :) Moja to tylko psioczy ze wiecznie dłubie coś przy autach. W duecie można by jakaś porządną działalność rozkręcić :-*

Co tu więcej pisać,zna się dziewczyna na rzeczy. Wielki szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Składam pozew o rozwód ,pierdzielę :) Moja to tylko psioczy ze wiecznie dłubie coś przy autach.

 

Spoko, mam tak samo, z drugiej strony to dobrze, bo jak ide do garazu to jej nie slysze i mam swiety spokoj :D

 

Panowie spokojnie. Z jednej strony to źle, że bliscy nam dogadują, ale są też 100-u% argumenty, żeby nie mieć w rodzinie takich osób jak Justyna ( z całym szacunkiem dla Ciebie)bo jak sobie wyobrażacie weekendowe mycie auto. To w piątek była by najpierw wojna :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Więc nie ma co narzekać.

 

A praca oczywiście :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minetoodobrze gada.. Musimy się z tym pogodzić że jest lepsza od nas i traktować na równi z innymi "wyjadaczami" :D

Trzeba umieć czytać między wierszami :P myślicie że Justyna ten prezent z korektą to tak od tak dla kolegi ? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyolbrzymiacie, wszytko zartem w granicach dobrego smaku ;)

 

Dla Ciebie - zainteresowana może tego poglądu nie podzielać. Żeby nie było - jestem królem zwyrolskich i seksistowskich żartów, jestem na ultra luzie i w ogóle, reszty upodobań humorystycznych nawet nie wymienię. Ale na wszystko jest miejsce.

 

P.S. Moja Żona i to forum? Yhy....right ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze :) Spokojnie chłopaki :D to czy jestem wolna czy nie jest już napisane bodajże w temacie o Polonezie ;)

 

myślicie że Justyna ten prezent z korektą to tak od tak dla kolegi ?

 

zdziwiłbyś się bo to jednak jest prezent od tak po prostu z dobrego serca. A znajomy jest żonaty. Przy okazji Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie - zainteresowana może tego poglądu nie podzielać.

 

Byc moze, choc wydaje mnie sie ze sama zaintereswana ma wystarczajaco duzo poczucia humoru ;) No acz kolwiek, moge sie mylic - rzecz ludzka :P

 

Ale na wszystko jest miejsce.

 

Zgadza sie, na szczypte humoru, nawet tego troche czarnego, miejsce powinno byc wszedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobah napisał/a:

Super wyszedł Leoniak

 

 

raczej Toledziak :D

 

fuck, mój błąd, zwracam pół honoru ;)

 

coobah napisał/a:

A pracowałaś kiedyś nad Xsarą Picasso?? A podstawić Ci?

 

 

jeszcze nie pracowałam:D

 

to jak poczujesz wewnętrzną potrzebę poznęcania się nad lakierem nazwanym przez żabojadów "lucifer rouge" to daj znać, do Wawy nie mam daleko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.