Jump to content

Piano Black


Denzkit

Recommended Posts

Wiam. Mam sprawę, szukałem, może mało a może nie, ale nie znalazłem. Oczekuję pomocy czym wypolerować plastik lakierowany w kolor "piano black" ? i jak/czym go myć żeby nie powstawały rysy ?. Bo jak wiadomo utrzymać ten plastik jest ciężko, a zaczynają produkować już wszystko w tym...

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ryski są bardzo płytkie i nie jest ich za wiele to możesz je zamaskować jakims Glaze, a co do mycia to zbytnio filozofi nie ma, ja bym polecił jakis Quick Detailer i mikrofibra. Pewnie chodzi ci o Playstation 3 :D?.

Link to comment
Share on other sites

Akurat PS3 slim nie ma takiej obudowy, ale blisko. Chodzi o TV, Jak podaje producent ściereczka dołączona do TV i spryskiwać ja czystą wodą nastepnie przecierać w jednym kierunku. Robiłem tak, ale i jakieś rysy się pojawiły.. :)

 

A Co sądzicie o UC ?, da radę ?

Link to comment
Share on other sites

Witaj.

 

Mam ten sam problem w 2 miesiecznym BMW. Żona wymyslila Piano Black - wyglada ładnie ale w użytkowaniu przekleństwo. Rysuje sie wszystkim - recznikiem papierowym, suchym pędzelkiem .. Dzisiaj mam zamiar z tym troszke powalczyć. Poczytałem troskze na forach wiec mam kilka pomysłów. Jeżeli ktoś bedzie chciał postaram sie porobić fotek i opublikować fotorelacje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.