Skocz do zawartości

Szukam osób, które mają zacieki po płynie do spryskiwaczy


medpharm

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dzięki za info o spryskiwaczach, zamówiłem jeden i drugie tzn. od FIII i FII.

Zdam relacje które są wg. mnie lepsze.

 

PS. Dzisiaj miałem telefon z Biedronki :-] Firma Achtel wyparła iż miała zemną kontakt telefoniczny. Ciekawe co powiedzą jak wyślę bilingi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja używałem podczas ostatnich zim płynów Biedronka by Organika. Żadnych zacieki się nie robiły. Minusem jest dziwne rozdrobnienie płynu przez dysze wachlarzowe. Na szybę dolatuje bardziej mgła. A gdy używam Sonax nano to na szybę trafia konkretny sik płynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i temat utonął. Szkoda, że nie rozwiązujecie innych, swoich problemów w osobnych tematach. Czy jest jeszcze ktoś, komu płyn ze Statoil uszkodził lakier? (pozostawił zacieki) Dobrze byłoby zrobić zdjęcia i zgłosić to odpowiednim organom 9w tym już moja głowa) Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że jeśli kupuję płyn na Statoil to ma prawo być gówniany. Jeśli kupuję dżem w TESCO nawet za 50 gr., to może być niesmaczny,ale nie ma prawa zawierać cyjanku i być trujący. Tak samo płyn, może źle zmywać, ale nie może niszczyć samochodu. Jeśli znajdzie się kilka osób będzie łatwiej załatwić tą sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eśli kupuję dżem w TESCO nawet za 50 gr., to może być niesmaczny,ale nie ma prawa zawierać cyjanku i być trujący. Tak samo płyn, może źle zmywać, ale nie może niszczyć samochodu. Jeśli znajdzie się kilka osób będzie łatwiej załatwić tą sprawę.

 

Ale jak jesteś uczulony na truskawki no to... też od dżemu bez cyjanku możesz "zejść".

 

Sprawa jest o tyle trudna, że wina nie do końca leży po stronie płynu, a w delikatność Twojego bezbarwnego.

Każdy płyn w mniejszym lub większym stopniu wpływa na powierzchnie lakieru negatywnie (z mniej lub bardziej widocznymi efektami).

 

Zamiast robić sobie problem naprawdę spróbuj usunąć owe płytkie zmatowienia byle jakim cleanerem, powinno dać radę.

 

Jak czujesz się w obowiązku dochodzenia swoich praw to zgłoś sprawę do UOKIK i olej temat, bo tylko naszarpiesz sobie nerwów i stracisz czas.

 

P.s Nikogo nie bronie, nie opowiadam się po żadnej ze stron. Tylko radzę, zrobisz co zechcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.