Skocz do zawartości

AUTOSMART G 101 - APC


rustin

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem AUTOSMART G 101 - APC jak nazłość w sklepie tym co robiłem zakupy nie było chwalonego nielsena a teraz jest :)

rozrobiłem 1:4 i jak dla mnie to jakaś lipa albo coś źle robię. Spryskiwałem z atomizera pianującego , czekałem trochę żeby nie wysechł a potem pędzelkiem , na koniec MF wilgotną.

Najpierw dałem na zawiasy drzwi itd,prawie nic nie zmyło,pomyślałem że użyję na coś mniej brudnego , spryskałem plastyki pod maską takie jak pokrywe silnika,zbironiczek z płynem,ubudowę filtr i aku, nie były w smarach tylko zakurzone i miały takie zacieki białe. Po całej operacji jak było brudne oprócz kurzu tak dalej zostało i jeszcze więcej zacieków się zrobiło. Dopiero jak wziąłem MF z szamponem i pomyłem jak zwykle to było czyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowałem z showcarsshine, pisałem że nie tylko zawiasy ale potem chciałem umyć pokrywę silnika itd gdzie były różne naloty i nie zeszło a samą mf jak tarłem z szamponem odmyło. Nie robię afery :) spodziewałem się że bardziej będzie to działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G101 wymiata większość APC na rynku.

 

Zgadzam się w 100%.

 

Kupiłem G101 właśnie do najcięższych prac. Potrafi zdziałać cuda na felgach i oponach, robale rozpuszczają się w kilka sekund. Smary i tłuste plamy nie stanowią najmniejszego problemu. Jeszcze nie musiałem używać go w proporcjach 1:4 - tak silny jest :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

rustin, Ze względu na to że było kupowane u nas i po różnych próbach jesteś pewny że jest to jakaś wadliwa partia to możesz odesłać, ja wyślę ci drugi a ten prześlemy do dystrybutora w ramach reklamacji bo w tym przypadku musi być jedynie wada w produkcji ponieważ nakrętka ma pierścień plombujący więc nie można ingerować bezpośrednio w produkt nawet jak ktoś by próbował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, broń boże nie mówię że wy coś kombinujecie czy coś w tym stylu, z waszego sklepu jestem bardzo zadowolony. Może za dużo oczekiwałem od APC, szkoda głowy zawracać wam z przesyłkami itd i jeszcze koszta do tego są. Następnym razem kupię nielsena dla porównania. Mówicie że smar rozpuszcza? w wolnej chwili spróbuję coś ze smarem zrobić, tzn rozrobię 1:4 tak jak tu piszecie spryskam poczekam itd i umyje zrobie wtedy fotki, zresztą mogę zrobić foto po myciu zawiasów ile domyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

rustin, Nie ma problemu chodzi o to że zawsze może trafić się coś wadliwego, jak będzie kupował w przyszłości inny to przypomnij to ci odleję trochę ze swojego G-101 i porównasz, dzisija myłem nim opony na których leżało chyba z 3-4 warstwy endurance tire od megs-a więc lekko nie było ale domyło idealnie z tym że stężenie tak na oko ;) ok 1:4 więc nie mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.