Skocz do zawartości

Ircha


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam irchy syntetycznej. Po każdym myciu hydrowosk i osuszanie irchą.

Zapłaciłem za nią cos koło 40 zł - zamówił mi ja kolega który ma myjnię . Wycieranie do sucha idzie w moment bez smug i zamazań. Porównując z irchą naturalna syntetyczna jest lepsza bo zwyczajnie łatwiej prowadzi się po lakierze. W naturalnej wyczuwalny jest dość duży opór. Osobiście ręczniki do osuszania jakoś mi nie podrasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pomyliłem tematy.... nie wiem jak to zrobiłem, ale wpis mój miał trafic do tematu "Czym wycierać do sucha..." proszę moderatora o przeniesienie.

 

Odnośnie mycia szyb: Całe życie używałem specjalnej szmatki nasączonej wodą i do sucha czysta bawełniana (niby jakaś specjalna).Efekt był dość dobry ale.... no właśnie czegos mi brakowało. Później testowałem rożnego rodzaju płyny i wybór padł na GLASS Cleaner firmy FOR HOME. Nie zostawia smug,szyba robi się gładka jak po woskowaniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę specjalnie dla Ciebie zrobić zdjęcia:) Ircha oczywiście mokra (bo inna być nie może musi ciągle leżeć w wodzie i nigdy nie dopuszczam do jej wyschnięcia.) jest tak miękka,że nie ma prawa zrobić najmniejszej rysy na lakierze. Nawet w dotyku ręcznik jest twardszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wy piszecie głupoty. Ja też mam "bizka" na tle czystości w samochodzie ale bez przesady. Na każdej myjni używane są tego typu irchy... Mogę zrobić zdjęcia jak będe miał chwilę 8 letniego lakieru i lakieru fabrycznie nowego Marzec 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu znowu moje zdjęcia zostały usunięte???

 

[ Dodano: 6 Wrzesień 2011, 22:14 ]

2bb0743c6c90a97b.jpg

4c4b649775cb8a22.jpg

f42cc0fb19fb5d3c.jpg

f9116435b3a73b0b.jpg

44a9221daf62b89d.jpg

291d6b8eae621572.jpg

 

[ Dodano: 6 Wrzesień 2011, 22:16 ]

Chciałbym zobaczyć ten lakier pod Brinkmann lub Sun Gun?

 

Bo pod halogenem wiele nie widać, a może rozwiało by to dyskusję :-]

Robiłem w słońcu to chcieliście pod halogenem. Zrobiłem pod halogenem to jeszcze jest źle. Pewnie żebyście uwierzyli będę musiał na oczach połowy forum zrobić pokaz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.